Rysunek projektu w Phoenix Design.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Hansgrohe oferuje markową jakość. Od 1901 roku.

Made by Hansgrohe – Designed for Life

Jako jedna z wiodących firm branży sanitarnej Hansgrohe tworzy produkty o najwyższej jakości pod względem formy i funkcji. To wszystko po to by klienci na całym świecie mogli cieszyć się nimi jak najdłużej. Poprzeczka dla marek AXOR i hansgrohe ustawiona jest wysoko: do produkcji stosowane są wyłącznie najwyższej jakości materiały, przystosowane dla wody pitnej, które zostały sprawdzone w testach długotrwałej wytrzymałości. Ścisłe wytyczne wewnątrz firmy Hansgrohe oraz regularne testy przeprowadzane przez niezależne instytucje gwarantują Ci długotrwałe zadowolenie z produktu.

Obietnica jakości Hansgrohe zawiera w sobie:

Jakość produktów
Możesz polegać na bezpiecznych, stabilnych i ekologicznych produktach, które zostały stworzone, by cieszyć przez długie lata. Jakość Hansgrohe oznacza także: przyjazną obsługę, inteligentne funkcje, prosty montaż i innowacyjne technologie o prawdziwej wartości dodanej dla Ciebie.

Jakość wzornictwa
W ponadczasowo pięknych produktach będziesz zakochany nadal po wielu latach a korzystanie z nich nadal będzie przyjemnością. W końcu chodzi o coś więcej niż piękno zewnętrzne. Doskonałe wzornictwo jest ponad szybko przemijającą modą i stanowi bezpieczną inwestycję.

Jakość produkcji
W swojej produkcji Hansgrohe stawia na jakość materiałów, zaawansowaną technologię i precyzyjne wykonanie. Ale także na ochronę środowiska, efektywne korzystanie z zasobów i dobre warunki pracy dla zespołu. Powstające w ten sposób, z dbałością o środowisko i jakość, produkty, możesz nabyć z czystym sumieniem.

Jakość serwisu
Dla Ciebie jesteśmy zawsze dyspozycyjni. Spotkaj Hansgrohe na targach i wydarzeniach lub zobacz baterie i prysznice na żywo. Chętnie przedstawimy Ci także wybrany przez Ciebie produkt w Aquademii Hansgrohe osobiście. Fakt, że nasi partnerzy specjalistyczni i handlowi są doskonale przeszkoleni, niesie dla Ciebie same zalety.

Najwyższa jakość w aspekcie formy i funkcji

Zdjęcia

AXOR i hansgrohe - dwie marki, jedna obietnica

  • Głowica prysznicowa Raindance Select
  • Innowacyjna technologia Select
  • Innowacyjna technologia QuickClean
  • Salon d’Eau marki Axor
  • Logo Rankingu iF, Hansgrohe 2015
  • Bateria kuchenna Metris Select
  • Korpus baterii podczas polerowania
  • Test pryszniców w laboratorium strumieni
  • Montaż baterii, uchwyt pin
  • Kurs w Hansgrohe

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>