Dwie marki - niezliczone możliwości

Hansgrohe oferuje unikatowe, nowatorskie i specjalnie stworzone produkty.

Firma Hansgrohe to dwie różne marki. Swoją nazwę spółka zaczerpnęła od założyciela i od 1901 roku marka hansgrohe jest symbolem innowacyjności i jakości produktów z Schiltach, które cechują: trwałość, przyjazność dla środowiska i najwyższy standard. Od 1993 roku marka AXOR współpracuje ze światowej klasy projektantami oraz z dekoratorami wnętrz, aby rozwijać produkty klasy premium, rozszerzać kolekcje armatury łazienkowej i dopełniać koncepcje łazienek. Obie marki oferują liczne warianty pomocne przy projektowaniu łazienki czy kuchni. Aby zaoferować Tobie najlepszy z możliwych przewodnik po naszych produktach,  przedstawiamy kilka wybranych metod znajdowania i szukania wśród naszej bogatej oferty, informacje możesz sortować np. po marce, po kategorii produktu albo nawet po wybranych usługach.

 

Kobieta myje twarz pod armaturą umywalkową Metros marki Hansgrohe.

Szukasz wielofunkcyjnego prysznica lub baterii? Chcesz na nowo odkryć kontakt z wodą? Szeroka gama produktów hansgrohe spełni wszystkie wymagania. Znajdziesz tu produkty na każdą kieszeń i dla  wszystkich grup wiekowych.

Chcesz poznać naszą markę? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, jeżeli poszukujesz indywidualnych kolekcji renomowanych projektantów do kuchni i łazienki .

Łazienka Axor Starck

Szukasz czegoś nowego do swojej strefy prysznica, umywalki, wanny, toalety/bidetu lub kuchennego zlewu? Czy szukasz konkretnej baterii? Tu znajdziesz kompletny przegląd produktów hansgrohe i AXOR.

Armatura Axor Citterio w różnej wysokości – dostosowane do życzeń klienta.

Potrzebujesz czegoś, co doskonale pasuje do Twojej łazienki czy kuchni? Preferujesz rzeczy wyjątkowe, szczególne, podkreślające Twoją indywidualność?

Zestawienie wszystkich plików Hansgrohe do pobrania.
Wszystkie produkty hansgrohe i AXOR znajdziesz również w naszych katalogach i broszurach.

Sprawdź aktualne ceny naszych produktów. 

Przegląd produktów

Zamiast tracić cenny czas na szukanie, czy nie lepiej, aby informacje były dostępne już na pierwszy rzut oka? Na naszej stronie szybki dostęp do wszystkich produktów uzyskasz dzięki praktycznej funkcji filtra.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>