Ściana pozostawiona w stanie niewykończonym jako modny akcent w łazience

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Autentycznie i pierwotnie

Indywidualny charakter surowych materiałów jest poszukiwany. Również w łazience.

Potrzeba autentyzmu podbija aranżację wnętrz: Prawdziwą furorę robią autentyczne powierzchnie o wyczuwalnej w dotyku strukturze, naturalne materiały i szlachetnie-rustykalne ściany. W łazienkach i kuchniach trend ten przejawia się pod postacią ręcznie wykończonego tynku lub często występującego motywu betonu. Spektrum możliwości sięga przy tym od surowych ścian z cegły po rustykalne aranżacje ścienne. Modne są także, analogicznie, materiały o estetyce industrialnej, a nawet surowce odzyskane z recyclingu lub o wyglądające na używane. Takie koncepcje przestrzenne mają na celu nadać wnętrzom klimat zarówno autentyczny, jak i zmysłowy.

Naturalność i autentyzm to tematy na topie

Indywidualna aranżacja z wykorzystaniem naturalnych materiałów rozpuszcza chłodną estetykę białych i nieskazitelnych ścian, co firma Hansgrohe zaobserwowała na aktualnych targach architektury i architektury wnętrz. W wielu przypadkach inwestorzy doceniają także pozytywny wpływ surowych cementowych ścian na klimat w pomieszczeniu: Ściany regulują wilgotność powietrza, ponieważ pozbawione pancerza, częściowo pochłaniają powszechną w łazienkach parę i ponownie oddają wilgoć w zrównoważonej perspektywie czasu. Cenione za swoje oddychające właściwości jest także drewno o otwartych porach, przy czym trend skłania się ku estetyce wyrazistej struktury. Warto nie pominąć także tego, że nawiązania do loftów i umiłowanie doskonałości w niedoskonałości, budzą rosnącą fascynację. Tam, gdzie w cenie są uproszczone rozwiązania dla osiągnięcia estetyki vintage, swoją rolę spełniają doskonale dekory ścienne: Innowacyjne fototapety, zainspirowane estetyką surowych materiałów, dostępne są specjalnie z myślą o łazienkach. Dzięki temu klimat w łazience można świadomie wykreować od nowa niewielkim nakładem pracy.

Nowoczesne baterie łazienkowe sprawdzają się doskonale w szlachetnie-rustykalnym otoczeniu

Celowo pozbawiona perfekcji estetyka surowych i autentycznych ścian komponuje się szczególnie dobrze w połączeniu z linią Modern marki hansgrohe. Te baterie łazienkowe o czystym wzornictwie subtelnie wycofują się na drugi plan: Dzięki temu, także w szlachetnie-rustykalnych wnętrzach, stawiają one harmonijne akcenty. hansgrohe zdobywa punkty także w konkurencji na modny dziś, świadomy materializm: hansgrohe Rainmaker Select stawia na naturalną estetykę szkła. Szkło jako materiał urzeka za sprawą swojej gładkiej i nieskazitelnej powierzchni, integrując się fenomenalnie z wyraziście czystą architekturą wnętrz. Szkło jako motyw przewodni, wyrażający ponadczasową naturalność, przejawia się także we wzornictwie ShowerTablet Select oraz elementów zewnętrznych ShowerSelect do wanny i prysznica.

Więcej informacji o naszych bateriach łazienkowych i prysznicach

Spodobały Ci się produkty hansgrohe i AXOR wpisujące się w ten trend? Na tych stronach znajdziesz więcej inspiracji

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>