Luksusowy prysznic deszczowy z mnóstwem zieleni.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Z rozmachem - harmonijnie

Prysznic deszczowy jako element kreujący przestrzeń

Fascynuje Cię ciepły deszcz pod prysznicem i marzysz o zmysłowym doznaniu letniego deszczu za dotknięciem przycisku? To zrozumiałe, skoro takie przeżycia w kąpieli pod prysznicem na co dzień przypominają urlop w tropikach. Być może to uczucie luksusu dużej przestrzeni pod prysznicem w wielkim formacie jest już Ci znajome z oazy SPA lub strefy wypoczynku?

W Twojej łazience marzeń prysznic deszczowy harmonijnie łączy się z otoczeniem emanującym naturalnością i przejrzystością. Uporządkowana, płynna architektura zapewnia doznanie przestrzeni i komfortu. Prywatny tropikalny deszcz można zrealizować poprzez instalację systemu w suficie lub na ścianie. Nie mniej istotną rolę odgrywają tutaj rośliny oraz otwarcie na naturę, co kreuje przestrzeń dobrego samopoczucia, w której wygodne siedzisko stanowi dopełnienie.

Taką łazienkę można urzeczywistnić na przykład dzięki zastosowaniu Rainmaker Select marki Hansgrohe. Głowica prysznicowa urzeka już od pierwszego wejrzenia za sprawą swojego zredukowanego i prostego wzornictwa, nadając wyraz całej architekturze przestrzeni. W przypadku renowacji łazienki, Rainmaker Select Showerpipe wnosi dodatkową dawkę komfortu: Rozwiązanie z zastosowaniem termostatu ShowerTablet Select 700 można zrealizować w wygodny sposób dzięki możliwości na istniejących przyłączach. Lśniąca estetyka Rainmaker Select komponuje się harmonijnie z aranżacją wnętrza: Najwyższej jakości powierzchnie szklane i chromowane podkreślają naturalny charakter łazienki i optycznie nawiązują do elementów otoczenia, takich jak szkło, ceramika czy lustra.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK