Axor Uno

Kolekcja AXOR Uno już w sprzedaży. Odkryj puryzm w łazience na stronie marki AXOR.

Pionierzy puryzmu pozwalali przedmiotom mówić samym za siebie. Proste formy charakteryzują konstrukcję. Kolekcja łazienkowa AXOR Uno stanowi kwintesencję puryzmu. Za sprawą baterii o radykalnym funkcjonalizmie i zredukowanym wzornictwie. Stalowa rura - ulubiony materiał purystów i zarazem najbardziej pierwotny sposób transportu wody - staje się tutaj podstawową formą wzorniczą: cylindrycznie geometryczne elementy są ze sobą precyzyjnie połączone. Zgodnie z regułami złotej proporcji. Zgodna z filozofią redukcji jest również innowacyjna technologia Select. Sprowadza ona obsługę baterii do tego, co najistotniejsze: cała obsługa baterii odbywa się za pomocą tylko jednego przycisku. Włączanie i wyłączanie za dotknięciem przycisku. Forma i funkcja. Do perfekcji.

Kolekcja AXOR Uno obejmuje produkty dla umywalki, prysznica i wanny w trzech wariantach wzornictwa: z ergonomicznym uchwytem pałąkowym, uchwytem purystycznym i radykalnie zredukowanym uchwytem Zero. Stawiaj indywidualne akcenty dzięki uszlachetnieniu wykończenia powierzchni, jak na przykład nikiel szczotkowany lub brąz polerowany - dwa z piętnastu kolorów specjalnych w ofercie AXOR FinishPlus.

Design: Phoenix Design

Dowiedz się więcej o kolekcji AXOR Uno na stronie internetowej AXOR

Przegląd produktów AXOR Uno z podziałem na kategorie:

Więcej informacji o kolekcji AXOR Uno

Bateria umywalkowa AXOR Uno

Baterie umywalkowe

Dwa cylindry. Precyzyjnie połączone pod kątem prostym: ascetyczna forma baterii AXOR Uno emanuje szczególną charyzmą. Zasada purystycznego wzornictwa znajduje swoją kontynuację w wariantach obsługi: od ergonomicznego uchwytu pałąkowego po uchwyt Zero. W przypadku baterii umywalkowych z technologią Select włączanie i wyłączanie strumienia wody odbywa się za dotknięciem przycisku. Wybierz swoją opcję spośród jednouchwytowych baterii umywalkowych, baterii trzy-otworowych, baterii do montażu na ścianie, stojących i elektronicznych.

Baterie łazienkowe w kolekcji AXOR Uno ( od )

<
>
AXOR Showerpipe 800

Prysznice i komplety prysznicowe Showerpipe

Purystyczna estetyka AXOR Uno oparta na formie rury znajduje swoją kontynuację także w strefie prysznica. Jeden z przykładów: komplet prysznicowy AXOR Showerpipe 800 w specjalny wykończeniu powierzchni brąz polerowany. Dwa przyciski termostatu sterują główką i głowicą prysznicową za pośrednictwem technologii Select. Półka z lustrzanego szkła o szlachetnej i powściągliwej estetyce jest zintegrowana w termostacie natynkowym. Po uruchomieniu prysznica objawia się najmłodsza innowacja inżynierii strumieniowej: PowderRain i jego miękko otulające krople przypominające jedwab. Perfekcja formy i funkcji.

Równie perfekcyjne uzupełnienie aranżacji AXOR Uno w strefie prysznica: głowica prysznicowa 350 marki AXOR i termostat 800 do montażu natynkowo-podtynkowego.

 

Prysznice i komplety prysznicowe Showerpipe i pasujące do nich produkty ( od )

<
>

Baterie wannowe

Uwielbienie puryzmu w aspekcie wzornictwa i funkcji, zainspirowało powstanie baterii wannowych AXOR Uno. Przykładem jest trzy-otworowa bateria wannowa z uchwytem pałąkowym. Łagodnie wygięta linia od uchwytu po wylewkę wannową. Perfekcja ergonomii. Puryzm w najczystszej formie.

AXOR Uno dla strefy wanny: w takich wariantach, jak bateria do montażu na brzegu wanny, bateria natynkowa lub podtynkowa z oddzielną wylewką wannową oraz do montażu w podłodze.

Baterie wannowe w kolekcji AXOR Uno ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>