AXOR Montreux

 Autentyzm. Do perfekcji.

Przełom wieków. Epoka rewolucji i postępu. Czas legendarnych Grand Hoteli Europy. Miastem symbolicznym dla tego czasu, jak żadne inne, jest Montreux. Legendarny kurort nad Jeziorem Genewskim. W kolekcji AXOR Montreux zaklęty jest czar tamtych dni: baterie, prysznice i akcesoria w kolekcji nawiązują swoim wzornictwem do najwcześniejszej armatury wytwarzanej przemysłowo. Tradycyjny mostek, uchwyt krzyżowy i porcelanowe rozety z autentycznym
liternictwem stanowią cytaty z klasyki wzornictwa baterii. Projekt zbudowany z pojedynczych elementów. Wygoda w obsłudze. Klasyka formy dzięki niskiej wylewce i uchwytom krzyżowym. Nowoczesność dzięki wysokim wylewkom i uchwytom dźwigniowym. Skończenie doskonała forma w stylu początków XX-wieku.

Historia sukcesu AXOR Montreux rozpoczęła się w 2006 roku. Kolekcja powstała we współpracy z Phoenix Design. Biuro projektowe ze Stuttgartu uhonorowane ponad 700 nagrodami w dziedzinie wzornictwa od lat prowadzi w rankingach IF. Teraz autentycznie klasyczna kolekcja AXOR Montreux została rozszerzona o kolejne warianty, takie jak nowoczesne uchwyty dźwigniowe.

Dzięki bateriom i akcesoriom AXOR Montreux wpuść do swojej łazienki energię przełomu wieków. Albo postaw na ekscytujące akcenty w swoim nowoczesnym wnętrzu z AXOR Montreux.

Dodatkowe informacje o kolekcji AXOR Montreux

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>