Nowość: bateria kuchenna marki hansgrohe z Select.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Baterie kuchenne Metris Select i Talis Select

Generacja baterii z komfortowym przepływem

Prostota to najlepszy przepis. Dzięki nowym bateriom kuchennym Metris Select i Talis Select możesz sterować wodą za dotknięciem przycisku. Naciśnij raz: Woda płynie, naciśnij drugi raz: Woda zostaje zatrzymana. Przycisk Select w nowoczesnych bateriach umożliwia błyskawiczne włączenie i wyłączenie wody. I to nie tylko palcami, lecz również wierzchem dłoni, przedramieniem lub łokciem. Oprócz wygody podczas użytkowania rozwiązanie to oferuje także oszczędność drogocennych zasobów. Miłośnicy gotowania potwierdzają: Za sprawą inteligentnego przycisku codzienne prace w kuchni idą z lekkością.

Odkryj to, jak płynnie przenikają się ze sobą wszystkie etapy pracy, gdy przycisk Select połączy się z (dwu-strumieniową) wylewką prysznicową. W ten sposób gotowanie, zmywanie, napełnianie i zmywanie naczyń idzie jak z płatka z dodatkowym pół metra swobody ruchów dla Ciebie. Nawet jedną ręką. A wzornictwo Matris i Talis Select? Po prostu dobre.

Nowa radość obsługi w strefie kuchennego zlewu

Nagrodzone wzornictwo, które doskonale leży w dłoni: Tutaj dowiesz się wszystkiego o bateriach kuchennych Metris Select .

Wszechstronny talent o smukłej sylwetce z wyśmienitym charakterem: Tutaj dowiesz się wszystkiego o bateriach kuchennych Talis Select .

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>