Łazienka z oknem.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Geometria i przejrzystość to najnowszy trend

Prostolinijne projektowanie wnosi do łazienki spokój i atmosferę wypoczynku

Konsekwentnie geometryczne podejście do projektowania zyskuje coraz więcej miłośników wśród inwestorów i renowatorów. W łazienkach trend ten przejawia się w przejrzystym podziale przestrzeni, w której precyzyjne kontury w architekturze i wzornictwie kształtują uporządkowane wnętrze. Zredukowane wzornictwo zapewnia spokojną estetykę i jednocześnie nadaje łazience indywidualny charakter. Prostolinijne wzornictwo i wielkoformatowe płaszczyzny emanują najwyższą jakością. Do modnej estetyki minimalizmu pasuje strefa prysznica w jednym poziomie z podłogą, która również jest trendem. Pełne wyrazu baterie łazienkowe, bazujące na geometrii, dopełniają tę stylistykę.

Baterie i prysznice dla przejrzystych wnętrz łazienkowych

Szczególną popularnością cieszą się aktualnie obiekty łazienkowe, które cechują zdecydowane krawędzie, jak zaobserwowała to marka hansgrohe na targach wnętrzarskich. Umywalki o cienkich ściankach dodatkowo podkreślają geometrię form. Przejrzyste wzornictwo pasuje idealnie do gładkich powierzchni w strefie prysznica, które stanowią jedność z podłogą całego pomieszczenia. Meble łazienkowe charakteryzuje brak uchwytów oraz kubiczne formy, dzięki czemu komponują się one idealnie w architekturze otaczającej przestrzeni. Do realizacji wielkoformatowych płaszczyzn inwestorzy preferują zastosowanie podłóg betonowych lub płytek imitujących beton. Kamień naturalny w dużych formatach kreuje luksusowy i ciepły klimat we wnętrzu. Zredukowana kolorystyka naturalnych odcieni do czarno-białych zestawień włącznie podkreśla koncentrację na precyzyjnej geometrii.

Minimalistyczne wzornictwo w strefie umywalki i prysznica

Przy zastosowaniu geometrycznych form można stawiać indywidualne akcenty: Umywalka niczym rzeźbiarska kolumna na bazie prostopadłościanu to imponujący element przestrzeni w perfekcyjnej inscenizacji z baterią umywalkową Metropol . Jednouchwytowa bateria wannowa Metropol stanowi tu perfekcyjne uzupełnienie i pasuje do wolnostojącej wanny. Także w strefie prysznica kształtujące przestrzeń i ortodoksyjnie geometryczne wzornictwo znajduje swoją kontynuację.

Na wszystkich etapach decyzji produkty hansgrohe wyróżniają się za sprawą precyzyjnej geometrii, minimalistycznego wzornictwa i najwyższej funkcjonalności, które dopełniają projekty łazienkowych wnętrz w przemyślany sposób.

Więcej informacji o naszych bateriach łazienkowych i prysznicach

Spodobały Ci się produkty hansgrohe wpisujące się w ten trend? Na tych stronach znajdziesz więcej inspiracji

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>