hansgrohe Metropol, nowoczesne baterie umywalkowe.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Baterie Metropol

Atrakcyjne baterie dla geometrycznych wnętrz łazienkowych

Witamy w "równoległych światach" łazienkowych marki hansgrohe. Najwyższej jakości linia baterii Metropol przekonuje za sprawą precyzyjnego, geometrycznego wzornictwa. Oprócz prostolinijnego wzornictwa Metropol oferuje rozmaite warianty uchwytów oraz wysokości i długości wylewek. Otwiera to przed Tobą wiele aranżacyjnych potencjałów w strefie umywalki, bidetu, wanny i prysznica. Baterię umywalkową w wariancie Select możesz obsługiwać intuicyjnie za dotknięciem przycisku. Stojące baterie jednouchwytowe do montażu w podłodze w wersji do umywalki i do wanny to imponujące manifestacje wzornictwa w łazience.

Bateria umywalkowa hansgrohe Metropol.

Metropol do umywalki i bidetu

Płaski uchwyt jednoramienny? Filigranowy uchwyt pałąkowy? Minimalistyczny uchwyt z technologią Select? Możesz wybierać spośród trzech wariantów uchwytu - i spośród czterech wariantów wysokości baterii. Ponadto bateria jednouchwytowa 100 jest dostępna w werji z krótką lub długą wylewką. Imponująca: stojąca bateria umywalkowa do montażu w podłodze. W przypadku 3-otworowej baterii Metropol i baterii Metropol do montażu na ścianie (z uchwytami w dwóch wariantach) zasada równoległości jest szczególnie dobrze eksponowana. Bateria Metropol jest dostępna także w wersji bidetowej/Bidette-Set.

Baterie umywalkowe i bidetowe linii Metropol ( od )

<
>
Bateria wannowa hansgrohe Metropol.

Metropol do strefy wanny

Postaw akcenty: np. dzięki baterii do montażu w podłodze o eleganckiej sylwetce (z podłużną główką prysznicową). Bateria jest dostępna także w wersji wylewki wannowej. Do montażu na brzegu wanny w linii Metropol dostępne są baterie w wersji 2-, 3 i 4-otworowej. Jednouchwytowa bateria podtynkowa emanuje ponadczasowością za sprawą swojego wzornictwa opartego na kwadracie. Wszystkie baterie są dostępne z uchwytami w dwóch wariantach. Dwie wylewki wannowe do montażu natynkowego zachwycają imponującą i gładką powierzchnią, która może służyć jako półka.

Baterie wannowe linii Metropol ( od )

<
>
Bateria prysznicowa hansgrohe Metropol.

Metropol do strefy prysznica

Tutaj wzornictwo oparte na kwadracie znajduje swą stylistycznie wyrazistą kontynuację. W przypadku natynkowej jednouchwytowej baterii prysznicowej geometryczne elementy tworzą pełną charakteru spójną całość. Rozwiązanie podtynkowe umożliwia sterowanie wieloma prysznicami hansgrohe o ponadczasowym minimalistycznym wzornictwie - i stwarza więcej przestrzeni w strefie prysznica. Zawsze z uchwytami w dwóch wariantach.

Baterie prysznicowe linii Metropol ( od )

<
>

Metropol - komfort obsługi pierwszej klasy

Zdjęcia

W nowoczesnym asortymencie Metropol wyraża się całe know-how marki hansgrohe w dziedzinie wzornictwa i armatury.

 • hansgrohe Metropol z uchwytem dźwigniowym do mis umywalkowych.
 • Bateria umywalkowa hansgrohe Metropol z uchwytem pałąkowym.
 • hansgrohe Metropol, Select, Umywalka nablatowa.
 • hansgrohe Metropol do umywalki, bateria Select Highriser.
 • hansgrohe Metropol do umywalki, bateria wisząca na ścianie.
 • Bateria umywalkowa hansgrohe Metropol, montaż w podłodze.
 • Bateria wannowa hansgrohe Metropol, montaż w podłodze.
 • Wnętrze łazienkowe z hansgrohe Metropol.
 • Strefa wanny i prysznica z Metropol w łazience hotelowej.
 • Bateria wannowa Metropol w łazience hotelowej - zbliżenie.

Co jeszcze przemawia z bateriami Metropol?

 • Dzięki automatycznej redukcji przepływu do 5 l/min z EcoSmart są one oszczędne i przyjazne dla środowiska.
 • Dla strefy umywalki dostępne są różne warianty ComfortZonen o wysokości 100, 110, 230 i 260 mm.
 • Więcej przyjemności podczas kąpieli pod prysznicem dzięki napowietrzeniu strumienia z AirPower i funkcji anti-kalk QuickClean

 

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>