Odpowiedzialna społecznie Grupa Hansgrohe, sześć stóp w naturze.

Długotrwała produktywność dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności

Ekologiczna i społeczna dalekowzroczność na całej linii

Ten, kto zdecyduje się na zakup prysznica lub baterii marki hansgrohe może mieć pewność, że będzie to produkt piękny i długowieczny. Jednak za tym kryje się jeszcze więcej zalet: Od pierwszego pomysłu po opakowanie Grupa Hansgrohe nie pozostawia nieczego przypadkowi. Tutaj produkcja odbywa się z dbałością o oszczędność zasobów - w środowisku pracy, które człowieka stawia w centrum. A polityka firmy temperatura wody? Dalekowzrocznie fair.

Odpowiedzialna społecznie inżynieria strumieniowa, pracownicy Grupy Hansgrohe.

We wszystkich swoich lokalizacjach Grupa Hansgrohe myśli i działa społecznie odpowiedzialnie. Odnosi się to zarówno do wszystkich procesów produkcyjnych jak i do uważnego podejścia do pracowników i zasobów. 

Odpowiedzialne zarządzanie przedsiębiorstwem, Grupa Hansgrohe.

W Hansgrohe wybitne osiągnięcia znajdują się na liście priorytetów. Od fundamentów po kadrę zarządzającą, wszyscy pracują nad udanym połączeniem celów ekonomicznych, środowiska naturalnego i społeczeństwa. 

Odpowiedzialny społecznie projekt Grupy Hansgrohe.

Grupa Hansgrohe angażuje się także w działania niezależne od jej celów biznesowych. Mnóstwo energii wkładamy w projekty społeczne i ekologiczne. 

Odpowiedzialna społecznie technologia EcoSmart, Grupa Hansgrohe.

Wynalazcy hansgrohe opracowują baterie i prysznice, które oszczędzają drogocenne zasoby w gospodarstwach domowych i hotelach. Z korzyścią dla portfela i środowiska naturalnego. 

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>