Odpowiedzialna społecznie Firma Hansgrohe, sześć stóp w naturze.

Długotrwała produktywność dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności

Ekologiczna i społeczna dalekowzroczność na całej linii

Wszyscy którzy decydują się na zakup prysznica lub baterii marki hansgrohe mogą mieć pewność, że będzie to produkt atrakcyjny i długowieczny. Jednak za tym kryje się jeszcze więcej zalet: Od pierwszego pomysłu, po opakowanie Firma Hansgrohe nie pozostawia nieczego przypadkowi. Tutaj produkcja odbywa się z dbałością o oszczędność zasobów - w środowisku pracy, które człowieka stawia w centrum. A polityka firmy? Dalekowzrocznie uczciwa.

We wszystkich swoich lokalizacjach Grupa Hansgrohe myśli i działa społecznie odpowiedzialnie. Odnosi się to zarówno do wszystkich procesów produkcyjnych jak i do uważnego podejścia do pracowników i zasobów.

W Hansgrohe wybitne osiągnięcia znajdują się na liście priorytetów. Od fundamentów po kadrę zarządzającą, wszyscy pracują nad udanym połączeniem celów ekonomicznych, środowiska naturalnego i społeczeństwa.

Firma Hansgrohe angażuje się także w działania niezależne od jej celów biznesowych. Mnóstwo energii wkładamy w projekty społeczne i ekologiczne.

Wynalazcy hansgrohe opracowują baterie i prysznice, które oszczędzają drogocenne zasoby w gospodarstwach domowych i hotelach. Z korzyścią dla portfela i środowiska naturalnego.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>