2-otworowe baterie kuchenne

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Baterie kuchenne M71

Ergonomia i estetyka dla pełnej indywidualizmu łazienki marzeń

Pozwól aby bateria kuchenna z serii M71 stała się magnesem dla spojrzeń i nieodzowną pomocą w Twojej kuchni marzeń. Czyste i minimalistyczne wzornictwo pasuje idealnie do zlewów kuchennych marki hansgrohe i zachwyca swoją ergonomią. Odkryj rewolucyjny komfort, który oferuje wersja 2-otworowa z elementem obsługi z przodu kuchennego zlewu. Natomiast technologia Select wniesie do Twojej pracy w kuchni radość za dotknięciem przycisku.

Baterie kuchenne M71

Baterie kuchenne M71

Baterie kuchenne z serii M71 są dostępne w wariantach o różnej wysokości wylewki. System oddzielnej obsługi oferuje wersja 2-otworowa. W przypadku serii M71 Select strumień wody można obsługiwać za dotknięciem przycisku umieszczonego na wylewce, natomiast produkty z wyciąganą wylewką prysznicową zwiększają zakres działania w strefie zlewu.

Baterie kuchenne M71 ( od )

<
>

Nowa Ergonomia i funkcjonalność w strefie zlewu

Czym byłaby kuchnia bez zlewu? Od przygotowywania sałat i warzyw, przez gotowanie, po zmywanie naczyń: W centrum jest źródło wody. Chcesz ułatwić sobie kuchenne prace dzięki ergonomicznej i funkcjonalnej baterii kuchennej? Marka hansgrohe w ramach serii M71 oferuje szeroki wybór takich baterii o jeszcze większym zakresie działania.

  • Ergonomia: W przypadku wersji 2-otworowej z serii M71 Select element obsługi baterii jest w Twoim wygodnym zasięgu z przodu kuchennego zlewu. Do wyboru są dwa wysoce funkcjonalne i zarazem estetyczne warianty: Uchwyt dźwigniowy umożliwia sterowanie objętością strumienia i temperaturą wody. Alternatywnie za pomocą przycisku Select można włączać i wyłączać wodę, a poprzez jego obrót otwierać i zamykać odpływ.
  • Bezpieczeństwo: Dzięki nowemu rozwiązaniu jakim jest sBox wyciągany wąż można obsługiwać z wyjątkową lekkością. Prowadzenie węża jest lekkie i niezawodne, a ochrona przed zewnętrznymi uszkodzeniami zapewniona. Zakres obrotu wynosi nawet 76 cm - to więcej niż wystarczająco dużo przestrzeni do napełniania wysokich naczyń.
  • Więcej ComfortZone, więcej przestrzeni na swobodę ruchów pomiędzy wylewką i kuchennym zlewem: Baterie z serii M71 są dostępne w wariantach o różnej wysokości. Oprócz tego wylewkę można obracać w promieniu 150°.

Baterie kuchenne z serii M71: ciesz się większą swobodą działania.

Zdjęcia
  • Kombinacja zlewu i baterii kuchennej
  • Uchwyt na brzegu zlewu.
  • Przycisk Select na brzegu zlewu.
  • Przycisk Select przy umywalce.
  • ComfortZone w strefie zlewu.
  • Bateria z daleko wyciąganą wylewką.
  • Różne rodzaje strumienia.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>