Nowości marki hansgrohe

Najpiękniejsze momenty w kontakcie z wodą

Tutaj znajdziesz nowe baterie i prysznice renomowanej marki hansgrohe. Stworzyliśmy je z połączenia pasji dla wody z niemiecką sztuką inżynieryjną. Odkryj Select, innowacyjną technologię marki hansgrohe z prostym przyciskiem. Dla radości obsługi za dotknięciem przycisku: pod prysznicem, w strefie umywalki i kuchennego zlewu.

Kobieta z głowicą prysznicową Rainmaker
+ Select: Radość za dotknięciem przycisku + klick + Rainmaker Select: Prysznic w nowym wymiarze + klick + Talis Select: Kiedy forma i funkcja łączą się za dotknięciem przycisku + klick + Metris Select Küche: Za dotknięciem przycisku od kuchennych prac po przyjemność gotowania + klick +
Człowiek cieszy się z doznań, których dostarcza Raindance Select Showerpipe E 300 i przyciskiem zmiany strumienia w główce prysznicowej.

Radość za dotknięciem przycisku - tak brzmi motto nowych pryszniców. W pierwszej głowicy prysznicowej hansgrohe z przyciskiem Select Twój klient ma wybór pomiedzy dwoma rodzajami strumienia - a w dysku prysznicowym pomiędzy trzema.

Nowe armatury Metris: dla wszystkich wymagań

hansgrohe stwarza nową przestrzeń w Twojej łazience i definiuje na nowo pojęcie ComfortZone: dzięki niezwykle komfortowej armaturrze umywalkowej z nowej linii Metris, Talis, Focus i Logis.

Kontrola temperatury i wody z pięknie zaprojektowaną półką: Termostat Ecostat Select

Nowa symbioza formy i funkcji: Ecostat Select to nie tylko w pełni indywidualna regulacja temperatury i ilości wody pod prysznicem. Oprócz tego oferuje on przestronną przestrzeń półki na prysznicowe akcesoria.

Armatura kuchenna PuraVida

hansgrohe wystawia do wyścigu trzy nowe, wysokiej jakości modele armatury kuchennej: piękne baterie linii PuraVida, które możesz zamontować w swojej nowoczesnej kuchni.; Focus E² - wysokiej jakości wzornictwo w atrakcyjnej cenie.

Gotowe do montażu systemy prysznicowe zapewniają jeszcze więcej przyjemności i swobody podczas kąpieli. Duży wybór form, wysokości i rodzajów strumienia.

Mężczyzna kąpie się pod głowicą prysznicową Rainmaker Select.
Łagodne strugi deszczu czy odświeżający wodospad? Steruj swoją przyjemnością kąpieli za dotknięciem przycisku. Wybieraj spośród różnych rodzajów strumieni i zanurz się w nowe wymiary kąpieli pod prysznicem! Zachwyci Cię również czyste, nowoczesne wzornictwo tej nowej głowicy prysznicowej w formacie XXL.
Woda za dotknięciem przycisku z nowymi bateriami Select.
Włączanie i wyłączanie wody za dotknięciem przycisku! Teraz także w strefie umywalki innowacja ta zapewnia więcej komfortu. Nowa generacja baterii marki hansgrohe z technologią Select w odsłonie bez uchwytów. Oto najnowocześniejszy sposób na połączenie formy i funkcji.
Nowość: bateria kuchenna marki hansgrohe z Select.
Wszystko w przepływie podczas codziennej pracy w kuchni. Dzięki nowym bateriom Metris Select i Talis Select miłośnicy kuchni i wzornictwa mogą teraz włączać i wyłączać wodę ergonomicznie za dotknięciem przycisku. Zlew kuchenny staję się strefą ComfortZone - gotowanie, napełnianie i mycie naczyń staje się czystą przyjemnością.
Przełącz się na dobre samopoczucie z dziecinną łatwością. Marka hansgrohe wyposażyła swój klasyczny prysznic w technologię Select. Aby cała rodzina mogła teraz czerpać z różnorodności strumieni prysznicowych. Zaledwie za dotknięciem przycisku. A wzornictwo nowych pryszniców? Również wszystkim dostarczy radości!
Drążek prysznicowy Unica Comfort - kompletne rozwiązanie marki hansgrohe.
Więcej stabilności dla całej rodziny: Z Unica Comfort wszyscy czują się bezpieczniej w strefie prysznica i wanny.

Dlaczego hansgrohe Select dostarcza tyle przyjemności?

  • Dzięki niemu możesz szybko, intuicyjnie i wygodnie sterować bateriami i prysznicami oraz przełączać rodzaje strumienia.
  • Klikanie z dziecinną łatwością dostarcza radości wszystkim pokoleniom. Dla osób z ograniczeniami ruchowymi ten ergonomiczny system obsługi jest idealny.
  • Przycisk lub uchwyt Select działa na zasadzie czysto mechanicznej, bez potrzeby dodatkowego zasilania prądem. Jego wytrzymałość została przetestowana i potwierdzona w zaawansowanych testach. W ten sposób możesz cieszyć się tą obsługą przez długie lata.
  • Dokonując wyboru produktów możesz czerpać z całej obfitości: marka hansgrohe oferuje bogaty asortyment produktów dla łazienki i kuchni w różnorodnej stylistyce.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>