Nowości marki Hansgrohe

Innowacja od zawsze była naszą mocną stroną.
Odkryj nowe linie i produkty marki Hansgrohe.

Pozwól się zainspirować!

Kobieta z głowicą prysznicową Rainmaker
+ Select: Radość za dotknięciem przycisku + klick + Rainmaker Select: Prysznic w nowym wymiarze + klick + Talis Select: Kiedy forma i funkcja łączą się za dotknięciem przycisku + klick + Metris Select Küche: Za dotknięciem przycisku od kuchennych prac po przyjemność gotowania + klick +
Wybór armatury kuchennej Metris

Nowe baterie kuchenne Hansgrohe, nie dość, że są ładne i bardzo pomocne to dodatkowo zostały wyposażone w różne typy strumienia i obrotowe wylewki. Absolutną nowością jest sterowanie wodą za pomocą przycisku. Przycisk „Select” to duże ułatwienie pracy w kuchni. 

Człowiek cieszy się z doznań, których dostarcza Raindance Select Showerpipe E 300 i przyciskiem zmiany strumienia w główce prysznicowej.

Radość za dotknięciem przycisku - tak brzmi motto nowych pryszniców. W pierwszej głowicy prysznicowej Hansgrohe z przyciskiem Select Twój klient ma wybór pomiedzy dwoma rodzajami strumienia - a w dysku prysznicowym pomiędzy trzema.

Kontrola temperatury i wody z pięknie zaprojektowaną półką: Termostat Ecostat Select

Nowa symbioza formy i funkcji: Ecostat Select to nie tylko w pełni indywidualna regulacja temperatury i ilości wody pod prysznicem. Oprócz tego oferuje on przestronną przestrzeń półki na prysznicowe akcesoria.

Nowe armatury Metris: dla wszystkich wymagań

Hansgrohe stwarza nową przestrzeń w Twojej łazience i definiuje na nowo pojęcie ComfortZone: dzięki niezwykle komfortowej armaturrze umywalkowej z nowej linii Metris, Talis, Focus i Logis.

Armatura kuchenna PuraVida

Hansgrohe wystawia do wyścigu trzy nowe, wysokiej jakości modele armatury kuchennej: piękne baterie linii PuraVida, które możesz zamontować w swojej nowoczesnej kuchni.; Focus E² - wysokiej jakości wzornictwo w atrakcyjnej cenie.

Gotowe do montażu systemy prysznicowe zapewniają jeszcze więcej przyjemności i swobody podczas kąpieli. Duży wybór form, wysokości i rodzajów strumienia.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK