Prysznice Axor

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Nowości marki Axor

Sprawdź najnowsze produkty dla luksusowych pryszniców i purystycznych kolekcji łazienkowych. Dzięki nowym zestawom i bateriom do umywalek, wanien czy pryszniców, Axor oferuje nowe możliwości stworzenia wymarzonej łazienki.

Głowica prysznicowa AXOR ShowerHeaven.
Awangardowe wzornictwo w połączeniu z innowacyjną technologią. Łazienka staje się przestrzenią fascynujących doznań w kontakcie z wodą. Nowe produkty prysznicowe i baterie marki AXOR można określić mianem non plus ultra w strefie prysznica. Luksus absolutny: głowica prysznicowa AXOR ShowerHeaven 1200. Z nowym rodzajem strumienia albo głowica prysznicowa 350 marki AXOR. Wyjątkowa w każdym wymiarze.

Za sprawą swojej estetyki opartej na formie rury kolekcja AXOR Uno jest kwintesencją absolutnego puryzmu: radykalnej funkcjonalności i wzornictwa zredukowanego do tego, co najistotniejsze: połączenie cylindrycznie geometrycznych elementów oparte jest na kątach prostych lub łagodnie wygiętej linii. Kolekcja AXOR Uno obejmuje produkty dla umywalki, prysznica i wanny. 

Kolekcja AXOR Montreux utrzymana jest w tradycji epoki przełomu stuleci. Ery rewolucji i postępu na początku XX-ego wieku. Baterie, prysznice i akcesoria nawiązują swoim wzornictwem do najwcześniejszej armatury wytwarzanej przemysłowo. Odkryj nowe warianty autentycznie klasycznej kolekcji łazienkowej, która oferuje nowoczesny komfort obsługi. 

Dodatkowe możliwości wyboru w zakresie montażu elementów armatury wokół umywalki według indywidualnych upodobań: oto, co oferują nowe modele armatury 2-otworowej do umywalki oraz nowe elementy uzupełniające dla armatury 3-otworowej.

Sterowanie prysznicowe Axor One.
Wzornictwo modułu termostatycznego Axor One podporządkowane jest ściśle poszukiwaniu prostoty: design jest płaski, o wielkoformatowych proporcjach - manifest suwerennej formy w strefie prysznica oraz łatwa i intuicyjna obsługa.
Aranżacja łazienkowa z Axor Citterio E.
Ponadczasowa kolekcja, w której łączy się znajome z nowatorskim. Za sprawą swojego nieskazitelnie doskonałego wzornictwa Axor Citterio E łączy w sobie wysoką jakość i wysublimowaną elegancję. Produkty dedykowane wszystkim strefom łazienki komponują się perfekcyjnie w najróżniejszych stylach wnętrz.
Akcesoria łazienkowe Axor Universal.
Dzięki programowi akcesoriów Axor Universal dodasz swojej łazience indywidualnych akcentów: eleganckie i ponadczasowe elementy oferują wszechstronne możliwości zastosowań i za sprawą swojego uniwersalnego wzornictwa pasują do wnętrz o najróżniejszej stylistyce.
Axor Starck V - armatura z wodnym wirem.

Zastanawiało Cię kiedyś, jak wygląda woda wewnątrz armatury? Z jaką siłą wiruje? Dzięki transparentnej szklanej armaturze Axor Starck V możesz to zobaczyć i doświadczać fenomenu wodnych wirów w bardzo szczególny sposób.

Nowe produkty marki Axor dla łazienki i kuchni

Odkryj przegląd nowości produktowych marki Axor do łazienki i kuchni w naszym ekskluzywnym Webspecial.

Bateria kuchenna Axor Citterio Select podczas działania.

Nowe baterie kuchenne marki Axor wprowadzają elegancję i zaawansowaną technologię do strefy zlewu. Smukła bateria posiada wygodną funkcję: za pomocą przycisku można w prosty sposób włączać i wyłączać strumień wody.

Więcej informacji o najnowszych produktach Axor

Wszystko o nowościach Axor

AXOR Uno (EN) PDF 2,0 MB
AXOR Montreux PDF 3,6 MB

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
Axor. Form Follows Perfection