Axor Citterio E

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Nowości marki Axor

Doświadcz niezwykłego designu w kuchni i łazience. Axor rozszerzył swoje topowe kolekcje, stworzone ze znanymi projektantami i architektami.Sprawdź zupełnie nowe opcje i wybierz rozwiązanie, które pomoże Ci uzyskać wymarzoną łazienkę i doskonały komfort w kuchni. 

Nowe produkty marki Axor dla łazienki i kuchni

Odkryj przegląd nowości produktowych marki Axor do łazienki i kuchni w naszym ekskluzywnym Webspecial.

Sterowanie prysznicowe Axor One.
Wzornictwo modułu termostatycznego Axor One podporządkowane jest ściśle poszukiwaniu prostoty: Wzornictwo jest płaskie, o wielkoformatowych proporcjach - manifest suwerennej formy w strefie prysznica oraz łatwa i intuicyjna obsługa.
Aranżacja łazienkowa z Axor Citterio E.
Ponadczasowa kolekcja, w której łączy się znajome z nowatorskim. Za sprawą swojego nieskazitelnie doskonałego wzornictwa Axor Citterio E łączy w sobie wysoką jakość i wysublimowaną elegancję. Produkty dedykowane wszystkim strefą łazienki komponują się perfekcyjnie w najróżniejszych stylach wnętrz.
Akcesoria łazienkowe Axor Universal.
Dzięki programowi akcesoriów Axor Universal dodasz swojej łazience indywidualnych akcentów: eleganckie i ponadczasowe elementy oferują wszechstronne możliwości zastosowań i za sprawą swojego uniwersalnego wzornictwa pasują do wnętrz o najróżniejszej stylistyce.
Axor Bouroullec – Feel Free to Compose

Kolekcja francuskich designerów Ronana i Erwana Bouroullec daje Ci swobodę projektowania łazienki. Motto Axor Bouroullec: Feel Free to Compose – ciesz się swobodą zaprojektowania indywidualnego wystroju łazienki.

Odkryj w prosty sposób prawie nieograniczone możliwości projektowania przy użyciu Axor Bouroullec Composer.

Bateria kuchenna Axor Citterio Select podczas działania.

Nowe baterie kuchenne marki Axor wprowadzają elegancję i zaawansowaną technologię do strefy zlewu. Smukła bateria posiada wygodną funkcję: Za pomocą przycisku można w prosty sposób włączać i wyłączać strumień wody.

Dodatkowe możliwości wyboru w zakresie montażu elementów armatury wokół umywalki według indywidualnych upodobań: Oto, co oferują nowe modele armatury 2-otworowej do umywalki oraz nowe elementy uzupełniające dla armatury 3-otworowej.

Axor Starck V - armatura z wodnym wirem.

Zastanawiało Cię kiedyś, jak wygląda woda wewnątrz armatury? Z jaką siłą wiruje? Dzięki transparentnej szklanej armaturze Axor Starck V możesz to zobaczyć i doświadczać fenomenu wodnych wirów w bardzo szczególny sposób.

Więcej informacji o najnowszych produktach Axor

Wszystko o nowościach Axor

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK