Prysznice Axor

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Nowości marki Axor

Sprawdź najnowsze produkty dla luksusowych pryszniców i purystycznych kolekcji łazienkowych. Dzięki nowym zestawom i bateriom do umywalek, wanien czy pryszniców, Axor oferuje nowe możliwości stworzenia wymarzonej łazienki.

Głowica prysznicowa AXOR ShowerHeaven.
Awangardowe wzornictwo w połączeniu z innowacyjną technologią. Łazienka staje się przestrzenią fascynujących doznań w kontakcie z wodą. Nowe produkty prysznicowe i baterie marki AXOR można określić mianem non plus ultra w strefie prysznica. Luksus absolutny: głowica prysznicowa AXOR ShowerHeaven 1200. Z nowym rodzajem strumienia albo głowica prysznicowa 350 marki AXOR. Wyjątkowa w każdym wymiarze.

Za sprawą swojej estetyki opartej na formie rury kolekcja AXOR Uno jest kwintesencją absolutnego puryzmu: radykalnej funkcjonalności i wzornictwa zredukowanego do tego, co najistotniejsze: połączenie cylindrycznie geometrycznych elementów oparte jest na kątach prostych lub łagodnie wygiętej linii. Kolekcja AXOR Uno obejmuje produkty dla umywalki, prysznica i wanny. 

Kolekcja AXOR Montreux utrzymana jest w tradycji epoki przełomu stuleci. Ery rewolucji i postępu na początku XX-ego wieku. Baterie, prysznice i akcesoria nawiązują swoim wzornictwem do najwcześniejszej armatury wytwarzanej przemysłowo. Odkryj nowe warianty autentycznie klasycznej kolekcji łazienkowej, która oferuje nowoczesny komfort obsługi. 

Dodatkowe możliwości wyboru w zakresie montażu elementów armatury wokół umywalki według indywidualnych upodobań: oto, co oferują nowe modele armatury 2-otworowej do umywalki oraz nowe elementy uzupełniające dla armatury 3-otworowej.

Sterowanie prysznicowe Axor One.
Wzornictwo modułu termostatycznego Axor One podporządkowane jest ściśle poszukiwaniu prostoty: design jest płaski, o wielkoformatowych proporcjach - manifest suwerennej formy w strefie prysznica oraz łatwa i intuicyjna obsługa.
Aranżacja łazienkowa z Axor Citterio E.
Ponadczasowa kolekcja, w której łączy się znajome z nowatorskim. Za sprawą swojego nieskazitelnie doskonałego wzornictwa Axor Citterio E łączy w sobie wysoką jakość i wysublimowaną elegancję. Produkty dedykowane wszystkim strefom łazienki komponują się perfekcyjnie w najróżniejszych stylach wnętrz.
Akcesoria łazienkowe Axor Universal.
Dzięki programowi akcesoriów Axor Universal dodasz swojej łazience indywidualnych akcentów: eleganckie i ponadczasowe elementy oferują wszechstronne możliwości zastosowań i za sprawą swojego uniwersalnego wzornictwa pasują do wnętrz o najróżniejszej stylistyce.
Axor Starck V - armatura z wodnym wirem.

Zastanawiało Cię kiedyś, jak wygląda woda wewnątrz armatury? Z jaką siłą wiruje? Dzięki transparentnej szklanej armaturze Axor Starck V możesz to zobaczyć i doświadczać fenomenu wodnych wirów w bardzo szczególny sposób.

Nowe produkty marki Axor dla łazienki i kuchni

Odkryj przegląd nowości produktowych marki Axor do łazienki i kuchni w naszym ekskluzywnym Webspecial.

Bateria kuchenna Axor Citterio Select podczas działania.

Nowe baterie kuchenne marki Axor wprowadzają elegancję i zaawansowaną technologię do strefy zlewu. Smukła bateria posiada wygodną funkcję: za pomocą przycisku można w prosty sposób włączać i wyłączać strumień wody.

Więcej informacji o najnowszych produktach Axor

Wszystko o nowościach Axor

AXOR Uno (EN) PDF 2,0 MB
AXOR Montreux PDF 3,6 MB

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK

Welcome to the new home of bathroom luxury

www.axor-design.com

Kolekcje Axor

Odwiedź stronę Axor by poznać najnowsze produkty i kolekcje marki Axor