Łazienka Axor Citterio.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Oddzielenie strefy funkcjonalnej i strefy relaksu od każdej innej.

Korzystaj ze zwiększonej przestrzeni

Łazienka jest definiowana jako przestrzeń życiowa i miejsce wypoczynku. Mieszkalna atmosfera i brak ściany oddzielającej łazienkę od sypialni są odpowiedzią na pragnienie większej dozy komfortu. Tym samym powiększa się przestrzeń życiowa, jaką jest łazienka, a dwa intymne pomieszczenia tworzą sensowną całość. Pomieszczenie jest podzielone na mieszkalną strefę relaksu i funkcjonalną strefę z prysznicem i WC. Toaleta może stać się na przykład pomieszczeniem między sypialnią a strefą dobrego samopoczucia.

Pojęcie łazienki w każdym rozmiarze.

Rozdzielenie strefy dobrego samopoczucia, od strefy funkcjonalnej w łazience, może być realizowane również w ciasnym pomieszczeniu. Dla przykładu szklane, satynowo wykończone drzwi przesuwne oferują oszczędność przestrzeni, możliwość oddzielenia WC i zapewnia dodatkowe światło. Centralnie umieszczona umywalka, może być podkreślona poprzez użycie kontrastów i może dawać strukturę wizualną dla łazienki w każdym rozmiarze, bez ograniczania jej przejrzystości.

Naturalne światło i domowa atmosfera

Duże płaszczyzny okien, dzięki którym pomieszczenie oświetla naturalne światło, oraz akcesoria mieszkaniowe tworzą przytulną atmosferę w łazience. Podłoga z naturalnego drewna i szlachetne surowce, jak czarny i biały marmur, tworzą indywidualny charakter pomieszczenia. Jednocześnie prezentowana tutaj łazienka podkreśla wysoką jakość armatury Axor Citterio.

Rozdzielenie strefy komfortu od strefy funkcjonalnej: stylowe detale.

Zdjęcia

Więcej pomysłów na planowanie łazienki z Axor Citterio.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>