Leksykon Design marki Axor objaśnia zwroty dotyczące stylów i prezentuje sylwetki Projektantów. Po prostu pobierz.

Leksykon designu Axor wprowadza w świat kreatywnych twórców.

Zwięzły leksykon zawiera objaśnienia najważniejszych pojęć i prezentuje sylwetki projektantów

Czym jest styl, a czym stylizacja? Jaka jest definicja organicznego designu? Kim są kreatywni projektanci, których pomysły przyczyniły się do powstania innowacyjnych produktów łazienkowych marek Hansgrohe i Axor? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na 38 stronach leksykonu designu Axor z ponad 140 hasłami. Leksykon z licznymi ilustracjami prezentuje w zwięzłej, zrozumiałej formie również najważniejsze pojęcia z zakresu architektury oraz biografie renomowanych projektantów.

Czy wiesz na przykład, że Philippe Starck zaprojektował pierwszą armaturę dla marki Axor już w 1994 roku? W międzyczasie stała się ona ikoną w historii designu. Albo czym wyróżniają się Ronan i Erwan Bouroullec w swojej pracy twórczej? Leksykon designu Axor odsłoni przed Tobą wszystkie tajemnic.

Po co leksykon designu?

Rozeznanie w dzisiejszym bogactwie stylów i pojęć odnoszących się do formy może sprawiać trudność. Leksykon designu Axor stanowi praktyczną pomoc, która ułatwi orientację w zakresie projektowania wnętrz i architektury – oraz przybliży najważniejszych przedstawicieli designu.

Zwięzły leksykon będzie Twoim przewodnikiem po świecie kreatywnych projektantów, udzieli rzeczowych odpowiedzi na Twoje pytania i obudzi w Tobie fascynację designem. Równocześnie poszerzy Twoje horyzonty, prezentując różne interpretacje i opinie na dany temat.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>