Nowoczesne odzyskiwanie ciepła z Pontos HeatCycle: ponowne wykorzystanie zasobów i zmniejszenie emisji CO2.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Pontos HeatCycle: Odzyskiwanie ciepła

Bo recykling zasobów jest sprytny

Hansgrohe rozszerza swoje ekologiczne zaangażowanie i skupia się jeszcze bardziej na technologiach chroniących klimat i środowisko. W związku z tym szczególnie koncentruje się na zarządzaniu wydajnością wody i energii. Na przykład, aktualnie Firma skupia się na doskonaleniu systemu obiegu energii Pontos HeatCycle, który pozwala magazynować i ponownie wykorzystywać ciepło codziennie zużywanej wody kąpielowej i prysznicowej. Dzięki temu koszty energii do podgrzewania wody mogą zostać zredukowane o 20%. Tak więc system zachowuje cenne zasoby redukując koszty i emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Wizja Hansgrohe: Sprawić by odkrycie badawcze stało się standardową technologią. Ponieważ odzyskiwanie ciepła jest odpowiedzią na ważne pytania dotyczące ekonomicznych i ekologicznych aspektów zasobów odnawialnych.

System Pontos HeatCycle jest owocem wieloletnich prac badawczych. System ten odzyskuje energię z wody szarej. Przy pomocy wymiennika ciepła urządzenie pobiera energię z jeszcze ciepłej wody szarej i wykorzystuje ją do ogrzania zimnej wody pitnej. W efekcie oszczędzamy cenne zasoby, obniżamy rachunek za prąd lub gaz i zmniejszamy emisję CO2. Stosując Pontos HeatCycle można obniżyć ogólne zużycie energii potrzebnej do ogrzewania wody nawet o 20 procent. Zyskuje na tym klimat, Twój portfel i nasza przyszłość.

Kto może zastosować Pontos HeatCycle?

Duże kompleksy mieszkaniowe o wysokim zużyciu wody prysznicowej i kąpielowej:

  • Hotele, akademiki, schroniska
  • Pływalnie
  • Ośrodki rekreacyjne i sportowe, kluby fitness

Główne zalety Pontos HeatCycle:

  • Zapobiega marnowaniu ciepła wody prysznicowej i kąpielowej.
  • Pozwala zaoszczędzić do 20 procent kosztów energii potrzebnej do ogrzewania wody.
  • Zmniejsza emisję CO2.
  • Opatentowana technika jest niezwykle wydajna.
  • Instalacja działa niezależnie od aktualnej pogody i nie ma wysokich wymagań pod względem konserwacji.
  • System jest w pełni zautomatyzowany.

  

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>