Axor Bouroullec Composer

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Bouroullec Composer

Krok po kroku zaprojektuj online swoją indywidualną strefę umywalki

Co oznacza swoboda w łazience? Z kolekcją Axor Bouroullec nie ma żadnych ograniczeń w realizacji Twojej łazienki marzeń. Konfigurator pozwala na eksperymentowanie z wyjątkowymi możliwościami otwartego systemu kolekcji Axor Bouroullec.

Ta kolekcja łazienkowa marki Axor oferuje maksymalną swobodę w podejmowaniu decyzji: "Feel Free to Compose". Połącz idealną dla siebie umywalkę z wybraną armaturą i rozmieść wszystko zgodnie z Twoimi upodobaniami w zakresie funkcjonalności i estetyki. Pamiętaj, że masz te same możliwości wyboru dla wanny. Tutaj możesz połączyć idealną baterie z odpowiednim dla siebie zakresem ruchu i zdecydować, gdzie umieścić wszystkie elementy.

Jaka łazienka pasuje idealnie do mojego życia?

Konfigurator pomoże Ci rozstrzygnąć istotne kwestie jeszcze przed rozpoczęciem konkretnego projektowania: Ile miejsca mam do dyspozycji w łazience? Jak chcę zamontować umywalkę? W jaki sposób chcę korzystać z wody? Jakie funkcje są dla mnie ważne?

Oszczędność miejsca? Przystosowanie dla dzieci? Oszczędność energii? Klasycznie?

A tak to działa: Z Axor Bouroullec dopasujesz strefę umywalki optymalnie do swoich potrzeb.
Przykłady:

  • oszczędność miejsca – umieść armaturę poza umywalką. W ten sposób półki pozostają wolne; 
  • przystosowanie dla dzieci – uchwyt jest umieszczony z przodu umywalki; 
  • oszczędność energii – woda zimna i gorąca jest regulowana za pomocą dwóch oddzielnych uchwytów. Uchwyt wody zimnej znajduje się przed uchwytem wody ciepłej, dzięki czemu intuicyjnie sięga się najpierw do uchwytu wody zimnej;
  • klasycznie – bateria jest umieszczona pośrodku z tyłu umywalki.
  • ergonomicznie - dopasowane do Ciebie, np. jeśli wolisz napełniać wanne i korzystać z główki prysznicowej w oddzielnych miejscach, możesz je umieścić osobno na obręczy wanny lub krawędzi płytek;

Odkryj również wiele innych możliwości, które zaproponuje Ci Konfigurator. Możesz zapisać w pamięci swoją osobistą konfigurację. Weź wydruk ze sobą na rozmowę w specjalistycznym punkcie handlowym. W ten sposób będziesz o duży krok bliżej do swojej łazienki marzeń.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK