Strefa umywalki z baterią Talis E w kolorze matowej czerni.

Talis E Jednouchwytowa bateria umywalkowa 110 z kompletem odpływowym z cięgłem

  • Bateria w nowych wariantach powierzchni - stylowy przebój wizualny w nowoczesnej łazience
  • Wytrzymała, długowieczna i łatwa w pielęgnacji dzięki  wypustkom anti-kalk (QuickClean)
  • Strumień o dużej objętości dzięki technologii AirPower i technologia oszczędzająca wodę EcoSmart (zużycie: tylko 5l/min)  
Uhonorowany nagrodami design
→ Design Award
→ Design Award

Uhonorowany nagrodami design

Bateria Talis E to przebój designu, tak uważają również jurorzy konkursów w dziedzinie wzornictwa. W ten sposób zgromadziła ona trofea o międzynarodowej renomie, jak np. iF DESIGN AWARD, wyróżnienie przyznawane przez najstarszy, niezależny instytut International Forum Design. Docenił on w 2020 roku m.in. kolorową paletę produktów FinishPlus marki hansgrohe.

dowiedz się więcej

Odporna na zarysowania, wytrzymała, ciepła w dotyku
→ powłoka klasy premium
→ powłoka klasy premium

Odporna na zarysowania, wytrzymała, ciepła w dotyku

Zaawansowany technologicznie proces, który stoi za kolorowymi wariantami powierzchni produktów hansgrohe, nazywa się PVD (Physical Vapour Deposition). Ta ekskluzywna technologia powlekania nadaje naszym produktom premium wykończenie o wyjątkowej jakości, dzięki czemu powierzchnie stają się długowieczne i odporne na zarysowania.


Więcej objętości, więcej przyjemności
→ AirPower
→ AirPower

Więcej objętości, więcej przyjemności

Tę baterię cechuje pełen lekkości, miękki strumień wody. Ten techniczny wynalazek marki hansgrohe wzbogaca wodę powietrzem - po to, aby Twoje doznanie strumienia AirPower w strefie umywalki nacechowane było delikatnością musujących kropli wody. W ten sposób możesz również efektywniej korzystać z zasobów wody.

dowiedz się więcej

Dobrowolna gwarancja producenta dla Ciebie
→ Gwarancja
→ Gwarancja

Dobrowolna gwarancja producenta dla Ciebie

Na ten produkt hansgrohe oferuje konsumentom dobrowolną ochronę gwarancyjną przez okres pięciu lat. Możliwość zapewnienia naszym klientom zawsze najwyższej jakości to elementarny składnik filozofii naszej firmy.

przeczytaj tutaj

Black & White: nieprzemijająco piękny trend dla całej Twojej łazienki

Niezależnie od Twojego stylu życia. Niezależnie od Twoich upodobań. Czerń i biel to zawsze przejrzysty komunikat. Bateria umywalkowa Talis E w kolorze matowej czerni jest wizualnym przebojem. Jeszcze silniejszy efekt osiągniesz dzięki kombinacji z bateriami wannowymi lub prysznicowymi i prysznicami w wariancie matowa czerń. Elegancka czy organiczna, purystyczna czy kontrastowa aranżacja: to ciemne wzornictwo łazienkowe jest hitem. W naszej galerii zdjęć zebraliśmy dla Ciebie kilka inspirujących przykładów i pomysłów na Twoją łazienkę marzeń.

Matowy czarny design do Twojej łazienki

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy