Nowoczesna kuchnia marzeń jest przytulna

Dzięki otwartej kuchni Twój dom stanie się idealny

Nastrojowa aranżacja z wykorzystaniem pomysłów ze strefy wypoczynkowej podbija nowoczesną kuchnię. Przemyślane funkcje zostają tu płynnie wkomponowane w przytulną przestrzeń życiową, która staje się miejscem towarzyskich spotkań i wyrazem osobistego stylu. Ciepłe materiały i meble emanujące indywidualizmem są na czasie. Wypoczynkową aranżację dopełnia innowacyjna technika.

Kuchnia dzienna z otwartą kuchnią i salonem.
Puryzm w kuchni otwartej współgra z przejrzystą aranżacją wnętrza i jest wspierany przez dopasowaną kolorystykę. Drewniana podłoga perfekcyjnie łączy strefy w domu. \(Foto ©Leicht\)

Otwarta kuchnia łączy w sobie przestrzenie przygotowania i celebracji posiłków oraz strefę wypoczynku

Nowoczesna kuchnia uruchamia wszystkie zmysły: Naturalne powierzchnie mają ciepłą energię i są wyjątkowe w dotyku; wzornictwo mebli nawiązujące do strefy wypoczynku wnosi świeżą estetykę. Modne są aranżacje wnętrz, w których wygodne siedziska są zintegrowane z otoczeniem o subtelnej kolorystyce. W strefie kuchni ten trend mieszkalny pojawia się w tandemie z najwyższymi oczekiwaniami względem nowoczesnej funkcjonalności dla poszczególnych etapów pracy. Przy tym także w strefie kuchennego zlewozmywaka swoje miejsce mają wzornicze akcenty. Ponieważ to jest właśnie serce kuchni.

Kuchnia staje się dodatkową przestrzenią mieszkalną

W kuchni, gdzie znajdziemy zaawansowaną technikę, pojawiają się także autentyczne materiały, które aktualnie również są na czasie. Na rynku dostępne są nawet fronty mebli, które nawiązują do metalu z patyną lub cementu z fakturą szpachli. Wymarzona kuchnia stanowi dziś kombinację urządzeń high-tech z eleganckimi meblami - jak na przykład witryny lub ekskluzywne kredensy - pasujące również do salonu wypoczynkowego. Ciepłe dodatki, takie jak dywany, szlachetne rustykalne powierzchnie drewniane i estetyka kamienia uzupełniają przepis na aranżację osobistej kuchni zakończoną sukcesem. 

Gotowanie jest w modzie - otwarta kuchnia jest tego konsekwencją

Urokliwe oświetlenie i dyskretna estetyka odprowadzania oparów dołem sprawiają, że kuchenna wyspa lub bar tworzą jedną całość ze strefą mieszkalną. Baterie kuchenne marki hansgrohe stawiają w tym stylu aranżacji akcenty wzornicze najwyższej jakości. Kuchnia przechodzi zatem ewolucję od pomieszczenia czysto funkcjonalnego do salonu kuchennego oferującego przestrzeń na więcej przyjemności i życie towarzyskie. Stawia to wyższe wymagania względem aranżacji, co znajduje swoje odzwierciedlenie w trendzie na kuchnię mieszkalną.

Stare i nowe w przytulnej kuchni mieszkalnej

Modne są kuchnie w ciepłej eklektycznej stylistyce łączącej stare z nowym, które stają się przytulnym sercem domu. Naturalne powierzchnie są szczególnie na czasie.

Ciepły mix w stylu charakteryzuje żywa kuchnia.
Od stylu szlachetnie rustykalnego po stylistyczny mix

Tutaj znajdziesz inspiracje i pomysły na otwartą kuchnię

Nowoczesna wnęka kuchenna do kuchni dziennej.
Gotowanie i celebracja posiłków są w centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Czytelny manifest wzorniczy w strefie zlewozmywaka staje się ozdobą w otwartej architekturze przestrzeni.

Nowoczesne baterie dopełniają styl kuchni

Marka hansgrohe oferuje szeroki wybór estetycznych i funkcjonalnych baterii kuchennych i zlewozmywaków, które pasują do indywidualnego stylu mieszkania, komponując się z nim jako idealne pomoce kuchenne. Ich wzornictwo jest powściągliwe, natomiast w aspekcie funkcjonalności nie idą na żadne kompromisy. Pasuje to do koncepcji aranżacji wnętrz, w której kuchnia jest nie tylko miejscem pracy, lecz przede wszystkim przestrzenią mieszkalną.

W ten sposób granitowe zlewozmywaki kuchenne marki hansgrohe w rozmaitych naturalnych kolorach wpisują się w trend na powściągliwe kolory w kuchni mieszkalnej: Wybór spośród wariantów kolorystycznych, takich jak grafitowa czerń, szarość kamienia i betonu, łączy przytulnie ciepłą estetykę z nowoczesnym wzornictwem i pasuje perfekcyjnie do powierzchni, które są na czasie w trendzie na wymarzoną kuchnię. Prostokątne formy komponują się z każdym nowoczesnym wnętrzem kuchennym, lecz nie narzucają się swoim wzornictwem. Podobnie innowacyjne zestawy zlewozmywakowe combi, do których "wewnętrznych wartości" należy absolutnie nowatorska koncepcja obsługi. Ergonomiczny uchwyt na brzegu zlewozmywaka sprawia, że praca toczy się z lekkością.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy