2Spray Select oszczędza czas i pieniądze

Wszechstronny produkt wśród baterii kuchennych

Ciesz się płynnością pracy, która nie wymaga użycia obu rąk: Zatrzymuj i uruchamiaj ponownie wodę oraz przełączaj rodzaj strumienia. Druga ręka pozostaje przy tym wolna. Dzięki funkcjonalnej modyfikacji linii M71 i M51, teraz w wyciąganej wylewce spotykają się dwie funkcje: Przycisk Select i przełączanie strumienia. To ułatwia pracę, a oprócz tego, pozwala na efektywne korzystanie z wody w strefie zlewozmywaka.

Płynne operowanie wodą w strefie zlewozmywaka i więcej radości z pracy w kuchni

Baterie hansgrohe z funkcją przełączania strumienia i przyciskiem Select.
Baterię zlewozmywakową M51 z funkcjonalnością 2Spray Select możesz obsługiwać za pomocą tylko jednej ręki: Zatrzymywanie i kontynuacja strumienia wody za pomocą Select, przełączanie rodzaju strumienia odbywa się przyciskiem z przodu.

Funkcjonalność 2Spray Select nie tylko przyspiesza pracę w strefie zlewozmywaka, lecz poprawia także jej rezultaty. Przełączaj za pomocą jednej ręki od strumienia laminarnego do strumienia prysznicowego, który płynie bardziej miękko i rozłożyście. Zmodyfikowana wylewka powoduje, że podczas mycia strumieniem prysznicowym i spłukiwania jest mniej pryskania, a woda przyjemnie pieści dłonie. Dzięki temu miejsce pracy pozostaje czyste, a Ty nadal możesz cieszyć się pełną mocą w strefie zlewozmywaka. 


Nowe baterie zlewozmywakowe All-in-One z dwoma rodzajami strumienia zapewniają ponadto wydajne korzystanie z zasobów. Strumień prysznicowy zużywa średnio zaledwie 3,5 l/min przy zachowaniu sprawdzonej jakości. W ten sposób bardziej świadomie korzystamy z naszej najważniejszej substancji życiowej - wody, z korzyścią dla naszego budżetu.
Nowość w strefie kuchennego zlewozmywaka: Sterowanie wodą za pomocą jednej ręki.

Ciesz się jeszcze większą elastycznością dzięki przyciskowi Select

Inteligentny system hansgrohe sBox - Innowacyjne prowadzenie węża zapewnia niezakłócone etapy pracy i najwyższy poziom elastyczności: Wąż można z lekkością wyciągnąć na długość nawet 76 cm i wygodnie oraz niezawodnie schować z powrotem. Oznacza to zauważalnie większy promień działania. W swej pozycji wyjściowej główka prysznicowa jest precyzyjnie ustabilizowana w centrum wylewki dzięki mocowaniu magnetycznemu MagFit. Dobrze wiedzieć: W przypadku baterii kuchennych z funkcjonalnością 2Spray Select sBox zawarty jest w zestawie.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy