Większy zakres działania w strefie zlewozmywaka

Lekko i wygodnie: Baterie kuchenne z funkcją wyciąganej wylewki i hansgrohe sBox

Korzystaj z wody w najlepszy sposób i ciesz się technologią o pięknej formie w sercu Twojej kuchni. Bateria zlewozmywakowa z funkcją wyciąganej wylewki oferuje znacznie poszerzony zakres działania. Ciesz się oprócz tego różnymi rodzajami strumienia lub wodą za dotknięciem przycisku. Oto właśnie wydajny multitasking w strefie kuchennego zlewozmywaka. Jeszcze wygodniej jest teraz dzięki innowacyjnemu systemowi sBox marki hansgrohe.

Zakres działania dla wielozadaniowości: sBox czyni wszystko łatwiejszym

Baterie kuchenne marki hansgrohe z funkcją wyciąganej wylewki oferują znacznie więcej elastyczności w korzystaniu z wody w strefie zlewozmywaka. Charakteryzuje je także piękne wzornictwo.

  • Wyciągana wylewka zwiększa zakres obrotu w strefie zlewozmywaka znacząco; w połączeniu z sBox nawet o 76 cm. Jest to zaleta, na przykład podczas podlewania roślin lub napełniania wysokich wazonów.
  • Wyciągany wąż w połączeniu z zakresem obrotu wylewki czyni pracę w strefie dwukomorowego zlewozmywaka wydajniejszą.
  • Dzięki mocowaniu magnetycznemu MagFit wąż chowa się niemal bezszdźwięcznie i stabilizuje się ponownie na środku prowadnicy.

Wylewka Select czy wylewka prysznicowa? Masz wybór

W przypadku baterii kuchennych hansgrohe z funkcją wyciąganej wylewki masz dwie możliwości do wyboru. Całkowicie zgodnie z Twoim upodobaniem możesz wybrać:

  • wyciąganą wylewkę prysznicową z funkcją łatwego przełączania pomiędzy dwoma rodzajami strumienia. Za pomocą strumienia normalnego szybko i z punktową dokładnością napełnisz nawet duże garnki i naczynia. Dodatkowy strumień prysznicowy sprawdza się dobrze do dokładnego czyszczenia i płukania owoców, warzyw i ryb. Obsługa jest ergonomiczna, ponieważ za pomocą jednej ręki możesz zmienić rodzaj strumienia, bez przerywania strumienia wody;
  • wyciąganą wylewkę z funkcją Select dla intuicyjnego sterowania wodą. Jedną ręką możesz wygodnie włączać lub wyłączać wodę za dotknięciem przycisku: Udaje się to z lekkością nawet za pomocą wierzchu dłoni lub łokcia w przelocie. Uchwyt baterii pozostaje przy tym otwarty i utrzymuje temperaturę wody i objętość strumienia na stałym poziomie.

Wszystkie baterie kuchenne z funkcją wyciąganej wylewki

Tak łatwa jest obsługa wyciąganej wylewki prysznicowej

hansgrohe sBox ułatwia korzystanie z przedłużającego się prysznica.

hansgrohe sBox: Dla uporządkowanej szafki pod zlewozmywakiem

Sprawdzian ilości miejsca w klasycznej szafce pod kuchennym zlewozmywakiem: Wiele przedmiotów dla kuchni i gospodarstwa domowego, od płynów do mycia naczyń po wiadro, niesie za sobą ograniczenie przestrzeni. Zgromadzone tu przedmioty mogą łatwo blokować wiszący wąż Twojej wyciąganej wylewki prysznicowej. Dlatego sBox porządkuje tę przestrzeń. System ten oferuje praktyczny komfort dzięki prostym zależnościom. Wyciąganie węża z sBox i chowanie go z powrotem odbywa się z lekkością. sBox zabezpiecza wąż przed zablokowaniem i uszkodzeniem. Prowadzenie całego węża jest ciche, a wewnątrz sBox jest on wolny od przeszkód, które mogłyby zablokować jego działanie.

Wytrzymały moduł, który można łatwo zamontować

sBox oferuje codzienny komfort korzystania z wyciąganej wylewki z przyciskiem Select lub wylewki prysznicowej. Oprócz tego bezpieczna osłona przewodzącego wodę węża wewnątrz sBox zapewnia jego sprawną funkcję przez długi czas. Miejsce na sBox znajdzie się nawet w najmniejszej szafce pod kuchennym zlewozmywakiem. Płaski moduł o wysokości zaledwie 52 cm można zamontować nawet w wypadku ograniczonej ilości miejsca, w narożniku lub w niskiej szafce pod zlewozmywakiem.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy