Wnętrze z klasycznym charakterem na wysokim poziomie

Tradycyjna łazienka o urokliwej aranżacji w stylu Classic

Klasyczna łazienka nawiązuje tradycyjnym wzornictwem do kultury łazienkowej z dawnej epoki. Zaokrąglone linie, jasna kolorystyka i złote akcenty dodają wnętrzu szlachetności. Aranżacja w stylu tradycyjnym jest uwodzicielska i elegancka zarazem. Baterie z różnych linii Classic marki hansgrohe harmonizują idealnie z klasyczną aranżacją łazienki. Za łagodnymi formami kryją się innowacyjne technologie.

Klasyczna łazienka z nostalgicznymi pozornymi kadziami.
W klasycznej łazience dekoracyjne elementy aranżacji kreują atmosferę pełną uroku. Tradycyjne formy łączą się przy tym z wyznaczającymi kierunki technologiami.

Klasyczna łazienka z uwodzicielskim wdziękiem i mieszkalną atmosferą

Klasyczna łazienka zawdzięcza swój indywidualny charakter kombinacji nowoczesnego projektowania przestrzeni z innowacyjną technologią i urokliwymi elementami aranżacji. Jeśli preferujesz czystość nowoczesnej architektury lub stylową elegancję modernizowanego budownictwa: Łazienka o tradycyjnym wdzięku harmonizuje z każdym otoczeniem i nadaje indywidualną nutę Twojemu mieszkaniu. Współczesne projekty przestrzeni tworzą bazę dla eleganckich odniesień do wcześniejszej kultury łazienkowej.

  • Ściany w czystej bieli, płytki w pastelowych kolorach i meble łazienkowe w jasnych odcieniach kreują atmosferę lekkości w pomieszczeniach, bez względu na ich wysokość.
  • Koncepcja wykorzystująca mnóstwo światła podkreśla przytulny klimat klasycznej aranżacji. Duże tafle okien albo otwarcie na świat zewnętrzny, ale także indywidualnie przemyślany projekt sztucznego oświetlenia, poprawiają efekt oddziaływania przestrzeni.
  • zabiegi nadające charakteru przestrzeni, takie jak wizualne oddzielenie strefy wellness od strefy funkcjonalnej, wzmacniają mieszkalny charakter w tradycyjnie urządzonej łazience.
  • Wolnostojąca wanna wnosi przytulność tradycyjnego pomieszczenia kąpielowego. Koresponduje z tym strefa prysznica zaaranżowana w jednej linii z podłogą oferując nowoczesną swobodę ruchów.
  • Świat wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych technologii umożliwia komfort w zgodzie z ekologią i odpowiedzialne korzystanie z cennych zasobów.

W perspektywicznie zaprojektowanej łazience, stylowe połączenie tradycyjnych elementów aranżacji zapewnia klasyczną atmosferę. Atrakcyjne formy, urokliwe akcesoria, złote dekory i ukochane pamiątki, podnoszą wartość wnętrza i nadają mu mieszkalnego charakteru.

Jednouchwytowa bateria o pełnym uroku wzornictwie

Baterie o elegancko wygiętych formach i z subtelnymi złotymi akcentami ukazują najwyższy kunszt rzemiosła i harmonizują z klasyczną aranżacją łazienkową.

Umyć wannę ze złotymi akcentami w klasycznej łazience.

Tradycyjne formy i innowacyjne technologie w klasycznej łazience

W klasycznej łazience baterie i prysznice stanowią decydujące elementy aranżacji. Współczesne materiały i technologie napotykają tradycyjne formy i dekoracyjne detale.

  • Urokliwe baterie z linii Metris Classic łączą w sobie urok minionych czasów i nowoczesną lekkość. Zredukowane wzornictwo o klasycznie zinterpretowanej linii podkreśla tradycyjny styl w łazience.
  • Linia Metropol Classic stawia wartościowe akcenty. Baterie do strefy umywalki, wanny i bidetu, a także głowice i główki prysznicowe, tworzą razem estetyczną całość we wnętrzu zaaranżowanym ze stylistyczną konsekwencją. Czarujące są ich elegancko wygięte wzornictwo i subtelne detale w złotej kolorystyce.
  • Ze względu na ich żywiołową estetykę baterie z linii Logis Classic odgrywają kluczową rolę w tradycyjnie zaaranżowanej łazience. Ich precyzyjne wzornictwo emanuje dynamiką i harmonią. Pełne wyrazu powierzchnie w szlachetnym wariancie chromu są przyjemne w dotyku.
  • W strefie prysznica nowoczesną przyjemność w kontakcie z wodą zapewniają okrągłe głowice i główki prysznicowe z linii Raindance Classic. Powierzchnie w wersji chrom lub chrom-złoto harmonizują z klasyczną aranżacją wnętrza.

Baterie z kierunku stylistycznego Classic marki hansgrohe stawiają lśniące akcenty w ekskluzywnym wnętrzu. Wzornictwo o wysokim poziomie estetyki łączy się przy tym z funkcjonalną perfekcją. Dla przyjemnego i odpowiedzialnego korzystania z wody i energii.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy