XtraStoris: Porządek w wymarzonej łazience

Indywidualna rama ozdobna XtraStoris w wariancie powierzchni Polished Gold Optic.
Nowości hansgrohe 2021

Wzornictwo, które staje się użyteczne

Zależy Ci na perfekcyjnej aranżacji Twojej wymarzonej łazienki? Zwyczajne półki z mnóstwem szamponów i produktów pielęgnacyjnych nie pasują do Twojej koncepcji wnętrza? Przedstawiamy inteligentny system schowków, które wygląda tak samo dobrze, jak reszta Twojej łazienki: wnęki ścienne XtraStoris zapewnią Ci większą swobodę ruchów i będą uzupełnieniem dla produktów prysznicowych, które już posiadasz.

Wszystko na swoim miejscu i w harmonii z zamierzonym stylem aranżacji łazienki

Remontujesz swoją łazienkę lub planujesz nową? Doceń przejrzystą architekturę łazienki, w której nic nie przeszkadza i która idealnie pasuje do aranżacji wnętrz w Twoim domu. W końcu łazienka powinna być miejscem dobrego samopoczucia, które emanuje spokojem i odzwierciedla Twój styl. Przedstawiamy nasz system schowków stworzony z myślą o wielu produktach pielęgnacyjnych, które potrzebują miejsca. XtraStoris podkreśli wysoką jakość Twojej aranżacji łazienkowej i będzie sprawdzać się w praktyce na co dzień. Sprytne rozwiązanie: XtraStoris wykorzystuje pustą przestrzeń w ścianie.

Linie XtraStoris pasują do każdej koncepcji łazienkowej

Wnęki ścienne XtraStoris są dostępne w rozmaitych wariantach wzornictwa, wymiarach i kolorach. Wybierz najpierw kolor korpusu: stalowy lub stal szlachetna szczotkowana, matowa czerń albo matowa biel. Jeśli zdecydujesz się na wariant jednokolorowy, do dyspozycji masz XtraStoris Original, zintegrowane z ozdobną ramą lub linię XtraStoris Minimal, bez ramy. Zindywidualizuj swój nowy system schowków: XtraStoris Rock można od frontu obłożyć płytkami i perfekcyjnie zintegrować w ten sposób ze strefą prysznica. W wariancie dwukolorowym w wersji stal nierdzewna szczotkowana lub w jednym z wariantów powierzchni FinishPlus, linia XtraStoris Individual idealnie pasuje do odpowiednich pryszniców i baterii marki hansgrohe.

Wysokiej jakości materiały przeznaczone do zastosowań w strefach mokrych

Produkty we wszystkich wariantach są dostarczane w komplecie z wodoszczelnym zestawem instalacyjnym. Sama wnęka ścienna jest zintegrowana w jednej płaszczyźnie z płytkami lub, jeśli wolisz, może również wystawać ze ściany. W ten sposób zrealizujesz spójny projekt łazienki, który obejmuje również aranżację ścian.

Odkryj więcej produktów i nowości marki hansgrohe

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy