Dzięki temu, kąpiel pod prysznicem to gwarantowana frajda

Modern thermostatic shower mixer with safety functions.
Nowości hansgrohe 2019

Wszechstronny produkt do nowoczesnej łazienki rodzinnej: Croma E

Łazienka stanowi centrum ekscytującej codzienności całej rodziny. Jednak relaks i przyjemność z dziećmi to nie zawsze łatwa sprawa, bo ciekawskim rączkom małych odkrywców nic nie umknie: ani gumowa kaczuszka, ani główka prysznicowa, ani gorący strumień wody. Jak dobrze, że teraz, z nową linią Croma E marki hansgrohe możesz bez obaw wypuścić dzieci w wir radości kąpieli pod prysznicem. Croma E: Bezpieczne dla dziecka, piękne dla łazienki.

Multitalent do łazienki rodzinnej

Bezpieczny i piękny system prysznicowy: Croma E chroni małych odkrywców przed gorącymi niespodziankami. A Ty możesz pozwolić im pluskać się bez obaw.

n

Bezpieczna, wygodna, w atrakcyjnej cenie: Radość kąpieli pod prysznicem dla małych i dużych

Croma E znaczy: szeroki asortyment prysznicowy z ultranowoczesnymi funkcjami w atrakcyjnej cenie. Nowa, zoptymalizowana linia prysznicowa przekonuje do siebie jednocześnie z wielu stron.

CoolContact ochrania dziecięce rączki

Dzięki tej nowej technologii chłodzenia w termostacie Ecostat E, na małych entuzjastów zabawy w łazience nie czyhają żadne zagrożenia. A to dlatego, że CoolContact rozprowadza napływającą zimną wodę po korpusie w taki sposób, że przepływa ona bezpośrednio za obudową całej części frontowej i górnej termostatu w kierunku wkładu termostatycznego. Z kolei woda gorąca kierowana jest z przyłącza ściennego bezpośrednio do wkładu termostatycznego. W ten sposób korpus termostatu nie nagrzewa się i pozostaje zawsze chłodny i bezpieczny. Dodatkowy atut: Funkcja SafetyStop w uchwycie termostatu zapobiega temu, aby zbyt gorąca woda nie popłynęła niespodziewanie z prysznica. 

Dzięki temu, kąpiel pod prysznicem i w wannie staje się dziecięcą frajdą: Przełączaj za kliknięciem pomiędzy funkcjami nowej, zoptymalizowanej linii prysznicowej Croma E

Croma E: Nasz bestseller w nowej designerskiej odsłonie

Nie do przeoczenia: duża głowica prysznicowa Croma E, która zmienia kąpiel pod prysznicem w przygodę dzięki obficie miękkiemu strumieniowi RainAir - także dla najmłodszych. Wysokiej jakości metalowa tarcza strumieniowa posiada regulację kąta ustawienia - dla większej swobody ruchów. Ma czyste powierzchnie i zaokrąglone kąty. hansgrohe nazywa to wzornictwem SoftCube. Do tego idealnie pasuje: główka prysznicowa Croma Select. Zarówno okrągła, jak i o zaokrąglonych kątach: Dzięki trzem rodzajom strumieni, SoftRain, IntenseRain i Massage, zapewnia ona indywidualne doznania pod prysznicem. Także dziecięce rączki mogą tu przełączać z łatwością i intuicyjnie: za dotknięciem przycisku Select.

Technologie marki hansgrohe dla błogiego komfortu i większej radości kąpieli pod prysznicem


Linia produktów Croma: Są to solidne prysznice o wysokiej jakości "made by hansgrohe", co znajduje swoje odzwierciedlenie także w komfortowych technologiach. Nowy przesuwany uchwyt prysznicowy w komplecie Showerpipe zapewnia przesuwanie główki prysznicowej z lekkością i jej ustawienie na indywidualnie dopasowanym poziomie. Jest to cudownie praktyczne i udaje się za dotknięciem przycisku - bajecznie łatwo i przy użyciu jednej ręki.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy