Pies z przyjemnością poddaje się kąpieli z hansgrohe DogShower.
DogShower

Prysznic dla psa zmienia kąpiel czworonogów w rytuał spa

Kochasz swojego psa i jest Ci przykro, gdy Twój przyjaciel odczuwa stres podczas moczenia sierści i kąpieli? Z pewnością pragniesz dla swojego pupila tylko tego, co najlepsze: Przedstawiamy rewolucję w świecie psiej kąpieli. hansgrohe DogShower doprowadza sierść czworonogów do absolutnej czystości, głaszcząc je wodą. Nowatorski prysznic dla psa wprowadza w stan relaksu psy małe i duże – dlatego opiekunowie także mogą odetchnąć.

DogShower Główka prysznicowa dla psów 150 3jet z masującymi dyszami

  • Trzy rodzaje strumienia dla zapewnienia łagodnej pielęgnacji i efektywnego mycia
  • Miękkie wypustki dysz strumieniowych czeszą wodą i jednocześnie masują
  • WaterBoost: Indywidualne zwiększanie intensywności strumienia za dotknięciem przycisku
Kąpiel psa z efektem wellness
Rodzaje strumienia
Rodzaje strumienia

Kąpiel psa z efektem wellness

Do wyboru masz trzy rodzaje strumienia: delikatny strumień do rozprowadzania na sierści, który jednocześnie myje i masuje grzbiet, prysznic do łap i strumień mono do opuszek łap. Delikatne i ciche rodzaje strumienia koją psa i są odpowiednie również do kąpieli wrażliwych i trudno dostępnych miejsc.


Łatwa do utrzymania w czystości szczotka dla psa
QuickClean
QuickClean

Łatwa do utrzymania w czystości szczotka dla psa

Silikonowe dysze strumieniowe przypominające włosie szczotki można po kąpieli psa bardzo łatwo wyczyścić: Długie wypustki mają większą średnicę niż zwykle w przypadku szczotek i są elastyczne. Dzięki temu po prostu zetrzesz resztki brudu i mydła.


DogShower zamontujesz w mgnieniu oka
UniversalFit
UniversalFit

DogShower zamontujesz w mgnieniu oka

Chcesz szybko uwinąć się z psią kąpielą, ale Twoja codzienna główka prysznicowa jest nadal podłączona do węża prysznicowego? Po prostu zmień ją w mgnieniu oka: dzięki szybkozłączce (dostępnej osobno) możesz wygodnie podłączyć DogShower do węża i ponownie go odłączyć po umyciu psa.     


Zmieniaj rodzaje strumienia jedną ręką
Select
Select

Zmieniaj rodzaje strumienia jedną ręką

Łatwo przeskakuj pomiędzy trzema rodzajami strumienia za pomocą przycisku Select. Zrobisz to jedną ręką, a dzięki temu etapy kąpieli będą przebiegać płynnie.

za dotknięciem przycisku

Indywidualnie zwiększaj intensywność strumienia
WaterBoost
WaterBoost

Indywidualnie zwiększaj intensywność strumienia

Objętość strumienia w przypadku DogShower można indywidualnie regulować w trakcie kąpieli: Za dotknięciem przycisku możesz zwiększyć przepływ wody do 9 l/min, aby dokładnie umyć sierść. Nawet trudne do usunięcia zabrudzenia usuniesz w ten sposób z łatwością.


Program antystresowy dla psów i ludzi (jeśli chodzi o wodę)

Mycie psa w łazience kończy się bałaganem? A wąż ogrodowy jest jawnym wrogiem twojego pupila? DogShower marki hansgrohe, znany również jako Furly DogShower, został opracowany przez ekspertów i psychologów pracujących z psami. Efekt masażu dyszami kojarzy się z głaskaniem po grzbiecie, podczas gdy pies z przyjemnością poddaje się relaksującej kąpieli pod prysznicem.

Oto, co przemawia za hansgrohe DogShower:
  • Odprężający rytuał. Łagodne, ciche strumienie wody i dysze masujące zmniejszają stres związany z kąpielą.
  • Przełączanie trzech rodzajów strumienia jest łatwe. Za pomocą przycisku Select zrobisz to jedną ręką, płynnie przechodząc przez kolejne etapy kąpieli. Wszystko działa bardzo wygodnie, tak samo jak w przypadku pozostałych pryszniców marki hansgrohe oferowanych dla ludzi.
  • Skuteczna kąpiel: Za dotknięciem przycisku przepływ wody można zwiększyć do 9 l/min.
  • Ergonomia: Kształt tarczy strumieniowej jest dopasowany do psiego ciała. Ergonomiczna rączka doskonale leży w dłoni.
  • Prosty montaż. DogShower pasuje do standardowego przyłącza główki prysznicowej.

Oddajemy głos miłośnikom psów: feedback na temat DogShower 

„Po uporaniu się z naszym wyzwaniem „brudny pies” przetestowałem @hansgrohe_dogshower. Podczas mycia gęstej, długiej sierści naprawdę odczułem ulgę! Szczotka ułatwia wyczesywanie brudu i piany. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że kąpiel psa staje się znacznie przyjemniejsza.”   
@luke_goes_online

„Mielismy okazję przetestować prysznic dla psa @hansgrohe_dogshower i jesteśmy zachwyceni! Dzięki wypustkom sierść udało się szybko namoczyć. Kąpanie naszego psa jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak z DogShower! Nawet mój mąż jest pod wrażeniem i zaskoczyło go, że tak szybko udało się namoczyć futro Laili i tak dokładnie „wyczesać” szampon! Polecamy DogShower z całego serca!“ 
@dailyscarlett_

„Jestem więcej niż zachwycona. Yuki ma takie gęste futro, nasza normalna główka prysznicowa nie radzi sobie z nim. Zawsze w sierści zostawał jeszcze szampon. Za pomocą strumienia Mono można idealnie umyć pysk albo opuszki łap. Do umycia pozostałych partii ciała korzystałam z wszystkich dysz. Dzięki temu wypłukanie szamponu z jego futra to była pestka. Bardzo jestem zadowolona z tego prysznica, niesamowicie ułatwia nam kąpiel. Przy tym montaż główki to łatwizna, nie zajmuje mi więcej niż minutę.“ 
@yuki_thesnowdevil

„Ta specjalna główka prysznicowa, dzięki długim wypustkom silikonowym, pozwala błyskawicznie namoczyć gęsty podszerstek.“
@behuetet_geliebt

„Prysznic @hansgrohe_dogshower niesamowicie ułatwia kąpiel psa. Został specjalnie opracowany do tych celów i pomaga nie tylko dokładnie usunąć błoto z sierści, ale także gruntownie wypłukać szampon. Doskonale obsługuje się go jedną ręką, przełączając przy tym trzy rodzaje strumienia, a drugą ręką przytrzymując psa“ 
@littleblueheart_

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy