Strumień wody we współczesnej odsłonie - FinishPlus

Lavatory faucet in the trendy color Matte Black.
Nowości hansgrohe 2019

Teraz woda płynie wraz z trendem: Designerskie warianty powierzchni FinishPlus

Dodaj swojej łazience charakteru dzięki modnej kolorystyce. Metaliczne odcienie i matowe kolory marki hansgrohe wnoszą osobistą estetykę do stref umywalki, wanny i prysznica. Dwie szczególnie popularne linie baterii marki hansgrohe są teraz dostępne w pięciu nowych wariantach powierzchni dedykowanych miłośnikom trendów. Dzięki aranżacyjnym możliwościom możesz w swojej łazienkowej oazie zakomunikować: To jest mój styl.

Aranżacja wnętrz jako wyraz osobowości

Chrom Chrom
Matowa czerń Matowa czerń
Matowa biel Matowa Biel
szczotkowany czarny chrom Szczotkowany czarny chrom
Polished Gold Optic Polerowane złoto optyczne
Brushed Bronze Szczotkowany brąz
Lśniący chrom baterii przy białej umywalce.
Czarna bateria obok czarnej misy umywalkowej.
Elegancka biała bateria łazienkowa i biała umywalka.
Bateria z czarną, szczotkowaną powierzchnią.
Złota bateria umywalkowa w zestawieniu z czernią.
Bateria w kolorystyce brązu zmatowionego szczotkowaniem, biała umywalka.

Indywidualizm w łazience dzięki kolorowym akcentom

Marzysz o tym, aby kompleksowo zrealizować swój styl aranżacji wnętrz? W takim razie łazienka, jako zmysłowa przestrzeń odosobnienia, z pewnością znajduje się wysoko na liście Twoich priorytetów. Podobają Ci się efektowne, kolorowe akcenty i uwielbiasz kontrasty? A może w Twoim stylu jest raczej prosta, powściągliwa elegancja wybijająca się ponad chrom? Pozwól się zainspirować aranżacyjnym możliwościom, które oferują warianty powierzchni wyróżniające się najwyższą jakością:

Eleganckie kontrasty

Matowe modne kolory czarny matowy i biały matowy zachwycą miłośników nowoczesnej architektury. Zastosowane jako świadomy kontrast, nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. Szczególnie efektownie wyglądają połączenia z ciemną powierzchnią umywalek lub zestawienia z kolorowymi detalami w pomieszczeniu. Elegancka prostota baterii łazienkowych w matowej kolorystyce sprawia, że stają się one kropką nad i w nowocześnie zaaranżowanej łazience.
 

Nowoczesność o wyjątkowym blasku
 

Szlachetne metaliczne kolory, złoty optyczny, czarny chrom szczotkowany i brąz szczotkowany łączą w sobie elegancję i nowoczesność. Te spektakularne warianty powierzchni stawiają ekscytujące akcenty estetyczne zarówno w łazienkach o ciemnej, jak i jasnej kolorystyce. Połącz te wyjątkowe ozdoby na przykład z gładką bezfugową ścianą lub podłogą w stylu industrialnym albo w jednobarwnej kolorystyce. W ten sposób nadasz swojej aranżacji łazienkowej osobisty styl.

Urzeczywistnij swój własny gust w łazience

Metropol i Talis E - marki hansgrohe w wykończeniach FinishPlus jeszcze bardziej indywidualne

Za sprawą swojego precyzyjnego, geometrycznego wzornictwa, Metropol jest synonimem zindywidualizowanego podejścia do projektowania łazienki z dbałością o najwyższą jakość. Dzięki temu ta linia baterii jest wprost stworzona do tego, abyś mógł wyrazić swój osobisty styl aranżacji. Poprzez czyste linie, Metropol stawia na elegancję szeroko zakrojonych płaszczyzn, precyzyjne krawędzie rozprowadzają delikatne refleksy światła i wyjątkowo dobrze wydobywają blask nowych wariantów powierzchni.

Talis E ma nowoczesny i zarazem elegancki charakter. Jej smukły i zwężający się ku górze korpus formuje ponadczasową sylwetkę tej baterii. Komponuje się ona harmonijnie z każdą nowoczesną łazienką, a w jednym z nowych wariantów powierzchni stawia indywidualne akcenty.

FinishPlus i jakość hansgrohe w pakiecie

Do wykreowania stylowego wnętrza, oprócz baterii Metropol i Talis E, do dyspozycji jest bogate spektrum produktów uzupełniających w pięciu nowych wariantach powierzchni. Zaprojektuj wszystkie komponenty w jednym kolorze, od baterii, przez komplety prysznicowe Showerpipe i głowice prysznicowe, aż po zawory kątowe. Możesz także postawić świadome akcenty. Zarówno w linii Metropol, jak i Talis E, do dyspozycji masz baterie natynkowe oraz warianty do montażu w ścianie, a także wybór systemów sterowania do strefy prysznica i wanny.

Naturalnie decydując się na FinishPlus możesz cieszyć się wszystkimi atrybutami jakości, z których słyną linie marki hansgrohe: rozmaite warianty wysokości ComfortZone oraz wybitna jakość wzornictwa.
 
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy