Finoris: Nowa definicja codziennych rutyn

Mycie włosów nad umywalką jest łatwe z Finoris.
Nowości hansgrohe 2021

Bateria tak elastyczna, jak Ty

Im więcej osób mieszka razem, tym bardziej zróżnicowane są potrzeby. Bateria umywalkowa Finoris spełnia te wymagania dzięki minimalistycznemu wzornictwu i maksymalnej elastyczności. Ponieważ wyciągana wylewka z dwoma rodzajami strumienia podczas rutynowych czynności w łazience jest znacznie wygodniejsza. Ta nowa bateria to wyposażenie pierwszej klasy dla miłośników prostego designu.

Finoris Bateria umywalkowa 230 z wyciąganą wylewką 2jet i kompletem odpływowym Push-Open

  • Wyciągana wylewka  wyposażona jest w dwa rodzaje strumienia: PowderRain i strumień laminarny
  • PowderRain rozpieszcza przyjemnym i wydajnym strumieniem złożonym z tysięcy mikrokropel
  • ComfortZone 230 oferuje wspaniałą przestrzeń podczas wszystkich rutynowych czynności w łazience
Kup teraz Znajdź sprzedawcę

Mycie włosów nad umywalką? To jest teraz niezwykle wygodne. 

Z Finoris poranna walka o umywalkę staje się wszechstronną przyjemnością. Ponieważ najnowsza bateria z fabryki pomysłów hansgrohe sprawia, że ​​wszystko staje się proste i możliwe: spontaniczne mycie włosów, wygodna kąpiel niemowlęcia albo szybkie pranie swetra.

Wiele życzeń, jeden prysznic, wysoki wskaźnik radości

Dzięki długiej wyciąganej wylewce prysznicowej wszystkie czynności z użyciem wody stają się dziecinnie proste. Główka prysznicowa zintegrowana jest z baterią i w razie potrzeby można ją wyciągnąć na długość nawet pół metra, co oferuje niepowtarzalny zakres działania. Po każdym użyciu wylewka płynnie powraca do swojej pozycji wyjściowej. 

Cenisz sobie prostolinijne wzornictwo?

Bateria umywalkowa Finoris Flex to produkt z designerskiej linii łazienkowej marki hansgrohe. Jeśli kochasz minimalistyczne wnętrza, zredukowana, geometryczna forma od razu przypadnie Ci do gustu. A ponieważ w hansgrohe wiemy, że miłośnicy designu lubią podkreślać swój indywidualizm, oferujemy te baterie w trzech wariantach powierzchni: matowa czerń, matowa biel i chrom. Możesz zaprojektować kolorystykę swojej łazienki tak, jak lubisz: ton w ton lub za pomocą stylowych kontrastów.

Dlaczego Finoris to dobry wybór na wiele lat

  • Wysoce elastyczna bateria umywalkowa na nowo definiuje wszystkie rutynowe czynności w łazience – a Ty możesz czerpać z tego prawdziwą przyjemność. Możesz cieszyć się elastycznością w czterech wymiarach: wyciąganej wylewki, ilości wody i sterowania temperaturą oraz korzystając z dwóch rodzajów strumienia.
  • Bateria umywalkowa jest dostępna również bez funkcji wyciąganej wylewki, za to w kilku wariantach wysokości – pasujących do każdej umywalki. Technologia hansgrohe ComfortZone to dla Ciebie gwarancja większej swobody działania w strefie umywalki, przyjaznej obsługi i strumienia wody, który nie rozpryskuje się na boki.
  • Matowa czerń czy matowa biel? Dzięki wariantom powierzchni FinishPlus nadasz swojej strefie umywalki indywidualny i nowoczesny charakter. Możesz nawet wyposażyć całą swoją łazienkę w produkty z tej linii.
  • Dzięki zrównoważonej technologii hansgrohe EcoSmart obniżysz swoje zużycie wody do 5 litrów na minutę.
  • Dzięki funkcji  QuickClean Twoja bateria pozostanie wolna od osadów kamienia – dla wypielęgnowanego wyglądu i długofalowej funkcjonalności. 

Elastyczny design, który sprawi Ci radość

Odkryj więcej produktów i nowości marki hansgrohe

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy