Prysznic dla dzieci Jocolino: Nadchodzi dzika radość kąpieli!

Prysznic dla dzieci: Jocolino marki hansgrohe, główka prysznicowa z motywem krokodyla.
Nowości hansgrohe 2021

Przekształć swoją łazienkę w najczystszy plac zabaw świata

Czy w Twoim domu zamiast wody również czasem płyną łzy? Wielu dzieciom czas spędzany w łazience nie kojarzy się przyjemnie – dla rodziców jest to próba cierpliwości. Dzięki Jocolino codzienny teatr zamienisz na wesołą zabawę z wodą – i będą to cenne rodzinne chwile. Ta urocza główka prysznicowa zachwyca bowiem dzieci i przekierowuje ich uwagę na coś pozytywnego.

Prysznic dla dzieci Jocolino to idealny prysznic dla maluchów.
Ten wesoły prysznic marki hansgrohe pomoże dzieciom zamienić łzy na zabawne przygody podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Jocolino sprawia, że program obowiązkowy staje się czystą radością.

3 wesołe wzory zwierząt, 2 wyjątkowe rodzaje strumienia, 1 szczęśliwa rodzina

To ucieszy rodziny, w których są dzieci obawiające się wody: Maluchy pokochają główkę prysznicową Jocolino marki hansgrohe, tak jak swoją maskotkę. W ten sposób prysznic stworzony dla dzieci zamieni często nielubiany przez nie rytuał mycia w wesoły czas relaksu. Najwspanialej jest oczywiście wtedy, gdy mama albo tata przysiądą na brzegu wanny, aby opowiadać wesołe historie o przygodach zebry, lwa lub krokodyla.​​​​​​​

Oto, co sprawia, że prysznic dla dzieci Jocolino jest tak wyjątkowy

  • Dzika radość. Z Jocolino dzieci mogą podczas kąpieli wyruszyć na safari. Dostępne są trzy wzory zwierząt: lew, zebra i krokodyl. Z obracającymi się oczkami dla dodatkowej radości.

  • Instynktowna lekkość. Smukły ergonomiczny uchwyt perfekcyjnie leży w małych dłoniach.

  • Zwierzakowa łagodność. Dwa rodzaje przyjemnego strumienia można przełączać z lekkością i niezawodnie, przekręcając izolowaną rączkę główki prysznicowej. Strumień Rain jest miękki i łagodny. Strumień MonoRain pomaga w kontrolowany sposób spłukać szampon, aby nie dostał się on do oczu.

  • Autentyczna jakość. Główka prysznicowa dla dzieci oferuje jakość Made in Germany marki hansgrohe. Główkę prysznicową można łatwo przykręcić i odkręcić.

  • Naturalny relaks, również dla rodziców. Żadnych łez, żadnych napadów wściekłości, za to przyjemne wrażenia i dziecięcy śmiech podczas kąpieli pod prysznicem i w wannie.

Odkryj więcej produktów i nowości marki hansgrohe

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy