Baterie o pełnym wyrazu wzornictwie

Nowoczesność. Precyzja. Wyrazistość. Metropol.

Linia baterii Metropol definiuje przejrzystość w łazience w nowy sposób. Zachwyci ona wszystkich, którzy cenią sobie prostolinijne, pełen wyrazu design. Ponieważ za sprawą swojego geometrycznego wzornictwa, Metropol wywiera niezapomniane wrażenia w każdym nowoczesnym wnętrzu. Pozwól zainspirować się tutaj pięknu i wszechstronności najnowszej linii marki hansgrohe.

Nowość od hansgrohe: baterie wannowe Metropol.
Do wyboru masz pięć różnych wariantów wysokości wylewki \\\(ComfortZone\\\): od 100 do 260 mm.

Wzornictwo pełne charakteru

Ze względu na swoje precyzyjne, wyrafinowane formy, linia baterii Metropol to synonim najwyższej jakości wzornictwa łazienkowego i wyszukanego indywidualizmu. Jej stylowa, geometryczna sylwetka stawia wyraźne akcenty w strefie umywalki, prysznica i wanny. Uchwyty i wylewki, dzięki równoległości linii, są do siebie harmonijnie dopasowane. Baterie Metropol zaskakują swoim bogactwem wariantów. Dla Ciebie oznacza to: swobodę aranżacji i obsługi, dopasowaną do Twoich preferencji.

Baterie umywalkowe Metropol

Do wybory masz trzy warianty uchwytów:

  • Elegancki, płaski uchwyt dźwigniowy;
  • filigranowy uchwyt pałąkowy;
  • minimalistyczny uchwyt Select umożliwiający intuicyjną obsługę za dotknięciem przycisku.

Cenisz sobie swoją przestrzeń komfortu? Dzięki bateriom umywalkowym dostępnym w pięciu wariantach wysokości znajdziesz dla każdej umywalki dopasowane uzupełnienie – i zdefiniujesz swoją osobistą ComfortZone. Model baterii mieszającej 100 dostępny jest także w wersji z dużą wylewką: Dzięki temu zyskasz dodatkowy komfort w strefie umywalki.

Estetyczny lśniący akcent, nadający charakter wnętrzu, postawisz dzięki baterii umywalkowej do montażu w podłodze, którą można zamontować za umywalką lub obok niej. Kolejny wizualny przebój: 3-otworowa bateria umywalkowa z oddzielnymi elementami obsługi o równoległej perfekcji i w dwóch wariantach ComfortZone

Charyzmatyczne punkty przyciągania w strefach prysznica i wanny

Także dzięki swoim bateriom prysznicowym i wannowym, najnowsza linia baterii marki hansgrohe kreuje wyjątkowe wnętrza, przez co każda łazienka nabiera charakteru.

Przyjemność kąpieli z Metropol

Geometryczne wzornictwo o precyzyjnych konturach znajduje swoją kontynuację także w strefie prysznica. Wyjątkowa: jednouchwytowa bateria umywalkowa do montażu natynkowego, która umożliwia stylowe i niezawodne sterowanie wodą. Minimalistyczne baterie do montażu podtynkowego są dostępne z uchwytami w dwóch wariantach: z uchwytem dźwigniowym i pałąkowym. Do baterii Metropol perfekcyjnie pasuje: kwadratowa głowica prysznicowa Raindance E. Dla pełni geometrycznego wzornictwa i przyjemności kąpieli pod prysznicem klasy deluxe.

Kąpiel z Metropol

Nowoczesne baterie Metropol kreują optyczne i funkcjonalne, świetliste akcenty w każdej strefie wanny. Wszystkie warianty oferują wiele lat kąpieli w radości! Imponująca rozmiarem wylewka wannowa stanowi przeciwieństwo standardu 0-8-15 i urzeka swoją ekskluzywną, czystą powierzchnią. Płaskie sterowanie podtynkowe to kwintesencja ponadczasowej estetyki o minimalistycznym kwadratowym wzornictwie. W niej także można się zakochać: bateria wannowa do montażu w podłodze obok wolnostojącej wanny. Dzięki niej umieścisz w łazience wyjątkowy wzorniczy komunikat. Twoi goście będą pełni podziwu.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy