Raindance Select S z PowderRain

Miękko, delikatnie i cicho: kąpiel pod prysznicem niczym w kokonie

Jeśli lubisz relaks w domowym zaciszu, to z pewnością spodoba Ci się pomysł stworzenia prywatnego spa w domu. Dzięki tysiącom malutkich kropelek nowy rodzaj strumienia PowderRain marki hansgrohe otuli Cię przytulnym kokonem wody. W Twoim nowym azylu wszystko będzie delikatne i ciche. Po prostu zaszyj się w nim, oddaj marzeniom i zrelaksuj..

PowderRain spray underneath the overhead shower.
Po ciężkim wyścigu zawodowych kolarzy, Peter Sagan uwielbia odpoczywać i nabierać sił dzięki PowderRain. hansgrohe jest sponsorem tytularnym swojego zespołu, BORA-hansgrohe.

PowderRain: Łagodne odprężenie dzięki mikro-kroplom

Ostatnie badanie * wskazuje, że dziewięciu na dziesięciu badanych konsumentów zgadza się, że hansgrohe PowderRain jest „najlepszym prysznicem wszechczasów”. Nowe mikro-kropelki delikatnie muskają skórę, zapewniając najprzyjemniejsze wrażenia dotykowe, jakie może dać woda – a wszystko to dzięki prysznicom hansgrohe. Ten subtelny strumień nie tylko zapewnia wyjątkową przyjemność podczas kąpieli, lecz jest również tak zaprojektowany w taki sposób, że woda praktycznie nie rozpryskuje się na boki.

Przytulny kokon i prysznic cichy jak szept

Wodny kokon został wymyślony po to, aby można było się w nim zaszyć, i poczuć bezpiecznie jak w ramionach ukochanej osoby. W ten sposób kąpiel pod prysznicem staje się chwilą prywatnego wellness. Ten delikatny strumień to niezwykła przyjemność dla skóry całego ciała. Tysiące mikro-kropelek zapewnia niezwykłą przyjemność podczas kąpieli: to tak jakby stanąć w delikatnym deszczu pośrodku tropikalnego lasu. Rozdzielona na wiele strumieni woda wypływa z dyszy niezwykle cicho. Ekspertom z laboratorium dźwięku hansgrohe udało się znacząco obniżyć poziom słyszalności prysznica: do tonacji szeptu. Wszystko po to, aby podczas codziennej pielęgnacji ciała można było całkowicie się wyłączyć.

Mikro-krople, maksymalny efekt i mniej rozpryskującej się wody

Strumień PowderRain jest delikatny, A PRZY TYM skuteczny. Mnóstwo małych kropelek dokładnie spłukuje żel pod prysznic i szampon. Ponadto nowy mikro-strumień praktycznie nie rozpryskuje się, a to oznacza mniej osadów kamienia, czyli mniej sprzątania. To na pewno ucieszy każdego właściciela łazienki, zwłaszcza takiej z otwartym prysznicem, które są aktualnie tak modne.

Chcesz nowy dodatek do prysznica, ale masz małą łazienkę?

Masz ochotę na PowderRain, ale masz małą łazienkę? Dobra wiadomość jest taka,  że aby zapewnić sobie zupełnie nowe doznania pod prysznicem nie potrzebujesz dużo miejsca. Prysznice Pulsify maksymalnie wykorzystują przestrzeń pod prysznicem.

​​​​​Nowa rodzina pryszniców Pulsify to PowderRain dla wszystkich

Prysznice Pulsify przekształcają wodę w jedwabistą warstwę niezliczonych mikrokropelek w trybie strumieni PowderRain o różnej intensywności, dzięki temu za jednym razem możesz poczuć się bardzo odświeżony, a za drugim głęboko zrelaksowany. Cokolwiek lubisz, o każdej porze dnia i w każdym nastroju.

Cuda Pulsify pasują do każdej przestrzeni prysznicowej

Chcesz podnieść komfort i doznania związane z wodą? Zamontuj komplet prysznicowy Pulsify - w pełni energetyzująca przyjemność z głowicą i główką prysznicową.
W grudniu 2018 r * 1500 konsumentów ze społeczności trndw Europie przetestowało hansgrohe PowderRain.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy