Pulsify S: po prostu pełniejsze życie

Model podczas kąpieli z główką prysznicową marki hansgrohe w kolorze matowej czerni.
Nowości hansgrohe 2021

Nieporównywalne doznania pod prysznicem niezależnie od wielkości łazienki

Masz ochotę na cudowne chwile dobrego samopoczucia w kontakcie z wodą, lecz Twoja łazienka nie jest duża? Marka hansgrohe stworzyła dla Ciebie Pulsify S. Nowoczesna rodzina pryszniców otuli Cię ultradelikatnym strumieniem PowderRain i idealnie dopasuje się do Twojej łazienki – niezależnie od jej wielkości. Ciesz się jedynym w swoim rodzaju doznaniem kąpieli, doskonałymi funkcjami, które oferują komfort i indywidualnymi kombinacjami wzornictwa!

Raz dodaje energii, raz odpręża, zawsze zachwyca

Odpręż się i celebruj chwilę. Stań pod prysznicem i zanurz się w innym świecie. Rano świeżo rozpocznij dzień, a wieczorem uwolnij się od napięć codzienności – niech każda kąpiel będzie jak nowe narodziny. Tego wszystkiego doświadczysz z Pulsify S, nowym programem produktów prysznicowych marki hansgrohe. Podaruj sobie niezapomniane chwile w kontakcie z wodą.

PowderRain – Twój wyjątkowy rytuał odprężenia

Prysznice Pulsify S układają wodę w delikatny płaszcz utkany z niezliczonych mikro-kropel. Ten strumień otuli Cię od stóp do głów łagodnym dotykiem cichej jak szept wody, która przyjemnie zrelaksuje Cię na poziomie fizycznym i mentalnym. Ten rodzaj strumienia marka hansgrohe nazwała PowderRain, a Pulsify S będzie Cię nim rozpieszczać w dwóch wariantach intensywności. Poczuj się po prostu dobrze.

Co jeszcze sprawia, że prysznice Pulsify S są tak wyjątkowe

Oprócz wbudowanego czynnika dobrego samopoczucia wraz z Pulsify S otrzymasz ponadczasowo piękny design, wspaniały komfort i oszczędność wody, a także najwyższą jakość marki hansgrohe:

  • Matowa czerń, matowa biel czy chrom? Dzięki nowoczesnym wariantom wzornictwa możesz zaprojektować osobistą i oryginalną aranżację swojej łazienki.
  • Dla jeszcze większej indywidualności w strefie prysznica do wyboru masz warianty natynkowe i podtynkowe o pięknym wzornictwie.
  • Zintegrowana technologia Select umożliwia wybór ulubionego rodzaju strumienia za dotknięciem przycisku.
  • Te przyjazne dla środowiska prysznice są bardzo oszczędne dzięki technologii EcoSmart. Korzystając z nich, będziesz zużywać zauważalnie mniej wody i energii. 
  • Dzięki funkcji QuickClean osady kamienia usuniesz łatwo przez potarcie – to gwarantuje piękny wygląd i trwałość produktów.

Odkryj więcej produktów i nowości marki hansgrohe

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy