Pulsify: po prostu pełniejsze życie

Model podczas kąpieli z główką prysznicową marki hansgrohe w kolorze matowej czerni.
Nowości hansgrohe 2021

Nieporównywalne doznania pod prysznicem niezależnie od wielkości łazienki

Masz ochotę na cudowne chwile dobrego samopoczucia w kontakcie z wodą, lecz Twoja łazienka nie jest duża? Marka hansgrohe stworzyła dla Ciebie Pulsify. Nowoczesna rodzina pryszniców otuli Cię ultradelikatnym strumieniem PowderRain i idealnie dopasuje się do Twojej łazienki – niezależnie od jej wielkości. Ciesz się jedynym w swoim rodzaju doznaniem kąpieli, doskonałymi funkcjami, które oferują komfort i indywidualnymi kombinacjami wzornictwa!

Raz dodaje energii, raz odpręża, zawsze zachwyca

Odpręż się i celebruj chwilę. Stań pod prysznicem i zanurz się w innym świecie. Rano świeżo rozpocznij dzień, a wieczorem uwolnij się od napięć codzienności – niech każda kąpiel będzie jak nowe narodziny. Tego wszystkiego doświadczysz z Pulsify, nowym programem produktów prysznicowych marki hansgrohe. Podaruj sobie niezapomniane chwile w kontakcie z wodą.

PowderRain – Twój wyjątkowy rytuał odprężenia

Prysznice Pulsify układają wodę w delikatny płaszcz utkany z niezliczonych mikro-kropel. Ten strumień otuli Cię od stóp do głów łagodnym dotykiem cichej jak szept wody, która przyjemnie zrelaksuje Cię na poziomie fizycznym i mentalnym. Ten rodzaj strumienia marka hansgrohe nazwała PowderRain, a Pulsify będzie Cię nim rozpieszczać w dwóch wariantach intensywności. Poczuj się po prostu dobrze.

Emocjonalne video marki hansgrohe na temat rodziny pryszniców Pulsify.

Co jeszcze sprawia, że prysznice Pulsify są tak wyjątkowe

Oprócz wbudowanego czynnika dobrego samopoczucia wraz z Pulsify otrzymasz ponadczasowo piękny design, wspaniały komfort i oszczędność wody, a także najwyższą jakość marki hansgrohe:

  • Matowa czerń, matowa biel czy chrom? Dzięki nowoczesnym wariantom wzornictwa możesz zaprojektować osobistą i oryginalną aranżację swojej łazienki.
  • Dla jeszcze większej indywidualności w strefie prysznica do wyboru masz warianty natynkowe i podtynkowe o pięknym wzornictwie.
  • Zintegrowana technologia Select umożliwia wybór ulubionego rodzaju strumienia za dotknięciem przycisku.
  • Te przyjazne dla środowiska prysznice są bardzo oszczędne dzięki technologii EcoSmart. Korzystając z nich, będziesz zużywać zauważalnie mniej wody i energii. 
  • Dzięki funkcji QuickClean osady kamienia usuniesz łatwo przez potarcie – to gwarantuje piękny wygląd i trwałość produktów.

Odkryj więcej produktów i nowości marki hansgrohe

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy