Sterowanie prysznicowe dla wielkoformatowych pryszniców deszczowych

RainSelect: Przełącz się na odprężenie

Od Twojej przyjemności kąpieli pod prysznicem dzieli Cię jedno kliknięcie: Dzięki RainSelect możesz sterować swoimi doznaniami w kontakcie z wodą wygodnie za pomocą jednego przycisku. Przełączaj intuicyjnie rodzaje strumieni w Twojej głowicy prysznicowej lub główce prysznicowej. Także temperaturę wody i intensywność strumienia możesz łatwo regulować za pomocą RainSelect. Ekskluzywne wzornictwo ze szkła i metalu pasuje perfekcyjnie do nowoczesnych wnętrz łazienkowych.

Regulacja prysznica dla dużej głowicy prysznicowej: hansgrohe RainSelect.
Centrala sterująca dla najwyższych wymagań, umiejętnie zintegrowana: Dzięki RainSelect możesz intuicyjnie przełączać różne źródła wody i różne rodzaje strumieni w Twojej głowicy prysznicowej.

Centrum sterowania relaksem podczas kąpieli pod prysznicem

Dzięki dużym przyciskom ze szkła hartowanego otoczonym lśniącym metalem, RainSelect stanowi intuicyjny element sterujący spełniający najwyższe wymagania. Ponadczasowe wzornictwo, za sprawą płaskiego montażu, scala się ze ścianą i komponuje się harmonijnie z ekskluzywnym łazienkowym wnętrzem. Dzięki jego prostolinijnym formom i dopasowanym materiałom RainSelect można perfekcyjnie połączyć z głowicami prysznicowymi Rainmaker Select i oferuje on wspaniały komfort obsługi dedykowany indywidualnej przyjemności kąpieli pod prysznicem.

Ponadczasowo eleganckie sterowanie prysznicowe oferujące najwyższy komfort obsługi

Marzysz o intensywnym doznaniu wody pod prysznicem o Twojej ulubionej temperaturze i intensywności? RainSelect umożliwi Ci intuicyjne sterowanie prysznicem: dzięki dużym przyciskom i pokrętłom.

  • Przyciski (70 x 70 mm) z ich nieścieralnymi symbolami są łatwo zrozumiałe i proste w obsłudze. Aby regulować intensywność strumienia i temperaturę wody, sięgnij do ergonomicznych uchwytów pin z metalu.
  • Wyposażony w od dwóch do pięciu przycisków RainSelect oferuje komfort obsługi, który pasuje dokładnie do wybranego przez Ciebie systemu prysznicowego: przeznaczony dla odpowiedniej ilości rodzajów strumienia Twojej głowicy prysznicowej i dla główki prysznicowej Twojego wyboru. Zintegrowana regulacja temperatury gwarantuje stały poziom bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia, podczas, gdy intensywność strumienia można w każdej chwili dopasować.
  • Uchwyt prysznicowy: W uchwycie FixFit wykonanym z metalu (ze zintegrowanym przyłączem wody), główka prysznicowa jest zawsze w Twoim zasięgu.
  • Warianty materiałów i powierzchni są perfekcyjnie dopasowane do głowic prysznicowych Rainmaker Select oraz linii baterii hansgrohe PuraVida. Do wyboru masz warianty kolorystyczne biel/chrom, czerń/chrom i chrom.
  • Przejrzysta architektura: Z RainSelect wykreujesz uporządkowany efekt wizualny w łazience, której aranżację cechuje jednolite wzornictwo. RainSelect jest dostępny także w wariancie do wanny.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy