Wysokiej klasy doświadczenie: Rainfinity

hansgrohe PowderRain in de hoofddouche Rainfinity.
Nowości hansgrohe 2019

Rainfinity: Absolutna doskonałość prysznicowych doznań

Szukasz ultranowoczesnego prysznica, który będzie rozpieszczać Cię wspaniałością prysznicowych doznań codziennie? W takim razie poznaj Rainfinity - nową linię prysznicową marki hansgrohe dla wymagających miłośników wzornictwa i kultury wellness. Dzięki wyjątkowym rodzajom strumieni, takim jak mikrodelikatny i ultracichy strumień PowderRain, Twoja codzienna kąpiel pod prysznicem stanie się wyjątkowym doznaniem.

PowderRain w nowej głowicy prysznicowej Rainfinity. PowderRain
Intense PowderRain w nowej głowicy prysznicowej Rainfinity. Intense PowderRain
RainStream w nowej głowicy prysznicowej Rainfinity. RainStream

Głęboki relaks dla wymagających miłośników wzornictwa i kultury wellness

Łazienka to Twoja osobista przestrzeń dobrego samopoczucia, w której centrum jest relaks. Wyobraź sobie, jak  najdelikatniejsze mikrokrople spowijają Twoje ciało pod prysznicem - wszechogarniającą przyjemność, której nie sposób z niczym porównać. Dzięki designerskim prysznicom Rainfinity doświadczysz przyjemności poruszającej wszystkie zmysły. Tak powstaje a) za sprawą PowderRain, strumień, który ze zróżnicowaną intensywnością płynie z b) wgłębionych tarcz strumieniowych posiadających nowatorsko rozmieszczone dysze. Zwieńczeniem tego są c) indywidualne momenty błogostanu i absolutnie relaksujące doznania. To nowe ABC wellnessu według hansgrohe zapewnia niespotykane nigdy dotąd doznania prysznicowe.

Nowy archetyp designu: Stanie w deszczu nigdy nie było piękniejsze

Wzornictwo Rainfinity to przyjemność dla zmysłu estetyki. Dzięki nowoczesnej kolorystyce powierzchni i tarczy strumieniowej z subtelną strukturą, duże głowice i główki prysznicowe wnoszą więcej mieszkalnego charakteru do łazienki. Matowa biel pryszniców stoi w szlachetnym kontraście do grafitowych tarcz strumieniowych. Również nowy komplet prysznicowy Showerpipe stanowi lśniącą oprawę dla Twojej przestrzeni życiowej. Dzięki połączeniu głowicy prysznicowej, główki prysznicowej, półek i oddzielnego sterowania podtynkowego kreuje on nowoczesne akcenty. Pomiędzy rodzajami strumienia możesz przełączać łatwo i intuicyjnie: z Select.
Poddaj się przyjemności

Odkryj Rainfinity ze wszystkich stron w galerii zdjęć

Rainfinity: Wszechobejmujący komfort prysznicowy w szerokim spektrum asortymentu

Absolutnie zmysłowa przyjemność i wyznacznik trendów w obszarze minimalistycznego wzornictwa łazienkowego: Rainfinity przekonuje na całej linii. Zarówno pod postacią dużej, okrągłej główki prysznicowej (130 mm Ø), jak i purystycznej, podłużnej główki prysznicowej. Pod postacią wszechstronnego prysznica dla ramion, który pozwala nie zamoczyć twarzy i włosów. A także jako głowica prysznicowa z nowatorskim przyłączem ściennym, które posiada regulację kąta ustawienia i zastępuje ramię prysznicowe. Nowa linia produktowa Rainfinity jest dostępna od lipca 2019r. 
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy