Teraz także w łazience

hansgrohe sBox: Wszystko uporządkowane w strefie wanny

Dla wielu osób wanna to oaza odprężenia, do której kierujemy się, po nową dawkę energię. Im przyjemniejsza estetyka i komfort naszego otoczenia, tym lepszy jest odpoczynek. sBox marki hansgrohe zapewnia niezakłócony czas relaksu zarówno pod względem estetyki i komfortu ciała. Zwisający chaotycznie wąż prysznicowy, to już przeszłość. Ciesz się pięknym widokiem i większą swobodą ruchów.

hansgrohe sBox: wąż prysznicowy chowający się w wannie.

hansgrohe sBox: to radość użytkowania oraz
oszczędność miejsca.

Wąż prysznicowy, który chowa się w brzegu wanny i staje niewidoczny wtedy, gdy go nie potrzebujesz, to zdecydowanie wygodne rozwiązanie. Gdy potrzebujesz go użyć ponownie w czasie korzystania z prysznica lub w trakcie kąpieli możesz go szybko i z lekkością wyciągnąć w dowolnym momencie. Długość na jaką możesz wyciągnąć wąż to aż 1,45 metra. Korzystanie z węża jest niezwykle łatwe, jest on lekki, a jego wyciąganie wymaga niewiele siły. Z pomocą sBox marki hansgrohe użytkowanie węża w wannie jest łatwo kontrolowane, bezpieczne i niezawodne. Wąż prysznicowy nie skręca się.

Atrakcyjna estetyka i więcej możliwości w strefie wanny

Z zewnątrz widoczna jest jedynie metalowa rozeta sBox. W zależności od tego, co bardziej pasuje do Twojej armatury łazienkowej, do wyboru masz dwa atrakcyjne warianty wzornicze rozety: kwadratowy lub owalny. Ciesz się na łatwe utrzymywanie czystości: ponieważ pielęgnacja gładkich powierzchni jest łatwiejsza. Z sBox umieścisz swoją wymarzoną główkę prysznicową w indywidualnym miejscu na brzegu wanny. Główkę prysznicową należy wybrać osobno. To, na jaką główkę prysznicową się zdecydujesz, jest kwestią gustu. System sBox jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi prysznicami i modelami wanien, o ile brzeg wanny jest szerszy niż 71 mm.

Idealne rozwiązanie w przypadku nowego budownictwa, a także renowacji łazienki 

sBox to sprytne rozwiązanie w połączeniu z instalacją wanny w przypadku nowego budownictwa oraz renowacji łazienki. Dotychczas ten inteligentny system wielokrążków marki hansgrohe sprawdził się w segmencie kuchennym, zapewniając porządek w kuchennej szafce. A także lekkie wyciąganie i powrót węża w baterii z wyciąganą wylewką. Ten zamknięty system all-in-one zastępuje w przypadku instalacji podtynkowych dotychczasowy system wannowy Secuflex.

sBox do wanny: Informacje szczegółowe, dla wszystkich, którzy potrzebują wiedzieć dokładnie

System nawijania węża przeznaczony dla wanny instalowany jest szybko i wygodnie przez fachowca systemów sanitarnych. Profesjonalistę ucieszą zoptymalizowane etapy pracy, ponieważ dwustopniowa instalacja na bazie zestawu podstawowego i elementu zewnętrznego ułatwia mu realizację zadania. Fachowiec umieszcza sBox w całości wewnątrz brzegu wanny lub cokołu z płytek. Tam, za kulisami, element ten potrzebuje niewiele miejsca. Kolejną zaletą tego zamkniętego systemu są jego wyjątkowo niewielkie wymagania konserwacyjne.

 
Benefit video: sBox Tub
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy