Stabilność dla wszystkich pokoleń potwierdzona przez TÜV

Unica Comfort: Uchwyt i drążek prysznicowy - połączone w jednym produkcie

Chcesz by Twoja łazienka była komfortowa dla wszystkich generacji? Dzięki certyfikowanemu przez TÜV drążkowi prysznicowemu Unica Comfort, który spełnia zarazem funkcję uchwytu prysznicowego i jego praktycznym akcesoriom, możesz zrealizować perspektywiczny remont, modernizację i projekt łazienki. Szczególnie wtedy, gdy wśród Twoich domowników znajdują się seniorzy, dzieci, lub osoby z ograniczeniami ruchowymi. Drążek prysznicowy, uchwyt prysznicowy i podpórka pod stopę to produkty nowoczesne, które wychodzą naprzeciw wszelkim wymaganiom.

Bezpieczny i estetyczny zestaw natryskowy dla całej rodziny.
Nowa seria Unica Comfort zapewnia komfort oraz certyfikowane przez TÜV bezpieczeństwo dla wszystkich pokoleń.

Więcej bezpieczeństwa i stabilności dla całej rodziny

Wraz z kolejnymi etapami życia nasze potrzeby ulegają zmianie: Dzieci pojawiają się - i wyprowadzają. Ograniczenia naszej mobilności mogą wpłynąć na zmianę naszych codziennej rutyny. Wraz z postępującym wiekiem potrzebujemy więcej bezpieczeństwa - my lub mieszkający z nami rodzice, którzy wymagają opieki. Czego na pewno nie chcemy zmieniać wraz ze zmianami etapów życia? Nie aranżować łazienki od nowa. To co pozostaje zawsze aktualne: nasze potrzeby względem wzornictwa i komfortu.

Nowa linia prysznicowa Unica Comfort oferuje wszystkim pokoleniom więcej stabilności i elastyczności. Za sprawą sprawdzonego przez TÜV bezpieczeństwa znacznie obniża ona ryzyko poślizgnięcia się pod prysznicem lub w wannie. Przy tym wszystkie te produkty spełniają również funkcję certyfikowanych pod względem bezpieczeństwa uchwytów.

To wszystko przemawia za nową serią Unica Comfort

  • Wytrzymałe drążki prysznicowe są w całości chromowane i mają grubość 25 mm. Zapewniają one bezpieczną stabilność do obciążenia 200 kg.
  • Wykonana z wysokiej jakości półka o szerokości 250 mm oferuje mnóstwo miejsca na prysznicowe akcesoria. Praktyczna zaleta: półkę łatwo zdemontować do czyszczenia.
  • Drugi drążek prysznicowy zapewnia wygodny dostęp do główki prysznicowej także z pozycji siedzącej - w wannie lub z siedziska prysznicowego.
  • Stabilny uchwyt Comfort oraz antypoślizgowa podpórka pod stopę Comfort służą Ci niezawodnie wsparciem. Oba artykuły możesz również zamówić osobno. Uchwyt jest częścią niektórych zestawów drążków prysznicowych i zestawów prysznicowych.
  • Wybierając Unica Comfort otrzymujesz najwyższej jakości wzornictwo: Ponadczasowo i nowocześnie asortyment ten harmonizuje z każdym łazienkowym wnętrzem.
  • Wysokogatunkowe materiały będą dostarczać Ci radości przez długie lata. Chromowane powierzchnie wszystkich elementów emanują szlachetnością i są łatwe w pielęgnacji.

Kto wynalazł drążek prysznicowy? Hans Grohe.

„Unica" to dla wielu synonim „drążka prysznicowego". Hans Grohe wynalazł go w 1953 roku. Od tamtej pory oryginał ze Schwarzwaldu był nieprzerwanie rozwijany i został wzbogacony o praktyczne dodatki.

W przypadku Unica Comfort nazwa zobowiązuje: Do dyspozycji masz komfortowe zestawy prysznicowe, drążki prysznicowe, uchwyty i podpórki pod stopę. Aby sprostać wszelkim sytuacjom montażu, dostępne są warianty prawo- i lewostronne. Zależnie od Twoich indywidualnych wymagań, do wyboru masz drążki o długości 0,65 m, 0,90 m lub 1,10 m. Podczas kąpieli pod prysznicem możesz umieścić główkę prysznicową na wygodnej wysokości; w razie potrzeby możesz regulować jej pozycję w trzech wymiarach (90°-kąt regulacji, suwak można obracać w lewo/prawo oraz w górę/w dół). Możesz także skorzystać z wygody, jaką oferuje drugi uchwyt prysznicowy.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy