Vivenis: Woda jak zaczarowana

Kobieta przy umywalce z baterią Vivenis.
Nowości hansgrohe 2021

Woda tak przyjemna, jak nigdy dotąd

Poszukujesz baterii do swojej osobistej oazy dobrego samopoczucia? Linia baterii Vivenis marki hansgrohe zachwyci Cię absolutnie nowym doznaniem wody: Szeroki i obfity strumień przywodzi na myśl wodospad i budzi zmysły. W ten sposób mycie rąk staje się chwilą błogiej przyjemności.

Nowe odczucie wody w osobistej oazie dobrego samopoczucia

W zabieganej codzienności niejednokrotnie brakuje czasu na relaksujący prysznic lub odprężającą kąpiel. Jednocześnie rytuały te pomagają zachować świeżą formę i jasny umysł przez cały dzień. A dlaczego mycie rąk nie mogłoby również być chwilą krótkiej, cudownej przyjemności? Nasz przepis na te momenty wytchnienia: strumień wodospadowy, który oferuje Vivenis, zapewnia nieznane dotąd doznanie przyjemności podczas korzystania z baterii. Dzięki technologii AirPower strumień wody zostaje wzbogacony powietrzem, co nadaje mu niepowtarzalną miękkość i objętość. 

Chcesz wprowadzić do swojego łazienkowego zacisza ponadczasowo elegancki styl, który emanuje spokojem? Wysmakowany design baterii Vivenis z zaokrągloną wylewką jest dostępny dla stref umywalki, wanny i prysznica. Filigranowy i płaski uchwyt armatury podkreśla jej elegancki wygląd. Nasza propozycja: Połącz Vivenis z naszą linią prysznicową Pulsify, aby stworzyć harmonijny obraz całości. 

Dzięki wariantom powierzchni FinishPlus w kolorze matowej czerni i matowej bieli wyrazisz swój styl i postawisz akcenty w łazienkowym wnętrzu. Te nowoczesne warianty powierzchni dostępne są również dla produktów Pulsify.

Przegląd zalet linii Vivenis

  • Wzbogacony powietrzem strumień wody (AirPower) oferuje nieporównywalnie przyjemne doznanie.
  • Elegancka forma baterii harmonijnie przechodzi w kształt płynącej wody.
  • Ergonomiczne wzornictwo płaskiego uchwytu zachęca do interakcji i wpływa na lekkość obsługi. 
  • Aby nadać łazience indywidualny styl, wybierz spośród trzech wariantów powierzchni: chrom, matowa czerń i matowa biel.
  • Dzięki technologii EcoSmart zużycie wody w przypadku Vivenis jest nawet o 60% niższe niż w przypadku konwencjonalnych baterii umywalkowych.

Odkryj więcej produktów i nowości marki hansgrohe

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy