Nowość w hansgrohe: Termostat projektowy RainSelect.
Nowe produkty łazienkowe

Nowości hansgrohe dla najpiękniejszych chwil w kontakcie z wodą

Dowiedz się o ofercie najnowszych produktów marki hansgrohe, dzięki którym na nowo odkryjesz kontakt z wodą. Od kwadratowych głowic prysznicowych, przez baterie do montażu w podłodze, po nadające architektoniczny charakter wnętrzu elementy sterujące do strefy prysznica i wanny. Oferujemy długowieczne rozwiązania spełniające najwyższe standardy w aspekcie jakości, funkcjonalności i wzornictwa.

Komfort prysznicowy w nowych forma(ta)ch

Wyraźniej, niż kiedykolwiek dotąd, łazienka przechodzi transformację z pomieszczenia dedykowanego pielęgnacji ciała w przestrzeń wyciszenia i odpoczynku. Zaprojektowane z rozmachem wnętrza oferują miejsca na innowacyjne wzornictwo i nowe koncepcje łazienkowe, które czynią Twój kontakt z wodą jeszcze piękniejszym doznaniem. Odkryj nasze nowości dla stref prysznica i wanny.

Nowe baterie: Świetliste akcenty w Twojej łazience

Minimalizm o czystej linii: To właśnie ubierają w formę baterie Metropol. Dzięki swojemu precyzyjnemu, geometrycznemu wzornictwu komponują stylowo z Twoją łazienką i wnoszą do niej mocny komunikat designu. Seria Metropol stanowi perfekcyjne uzupełnienie dla kwadratowej głowicy prysznicowej Raindance E.

Jesteś raczej typem lubiącym połączenie klasyki i elegancji? W takim razie poznaj baterie Metropol Classic. Niczym wyszukane dodatki nadają one szlachetność strefom umywalki, prysznica, wanny i bidetu. Wiele wariantów uchwytów i rozmaite wersje wykończenia oferują nowy wymiar swobody projektowania. Pozwól, aby Twoja łazienka zalśniła blaskiem subtelnych akcentów w złotej kolorystyce.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy