Porady modernizacyjne

W ten sposób możesz przeprowadzić nieskomplikowaną modernizację łazienki. Dla komfortu w długiej perspektywie

Czy Twojej łazience przydałoby się odświeżenie? Zarówno wzornictwo, jak i technika, a także oczekiwania względem łazienki, ulegają ciągłym przemianom. A może interesują Cię kwestie związane z wydajnością energetyczną? Jest wiele dobrych powodów do tego, aby przeprowadzić modernizację łazienki w zgodzie ze współczesnymi trendami i wykorzystać przy tym istniejącą strukturę. O czym należy pamiętać podejmując się takiego projektu, przeczytasz w niniejszym poradniku hansgrohe zawierającym listę kontrolną.

Küchenarmatur in der geradlinigen Designküche.
Powiew świeżości w łazience: Czasem wystarczy nowa główka prysznicowa, bateria umywalkowa lub termostat prysznicowy, aby uzyskać nowoczesny wizerunek i komfort w domu.

Poradnik na temat udanej modernizacji łazienki

Twoja łazienka ma być piękniejsza? Pozwól sobie na kreatywność. Możliwości sięgają od gruntownego face-liftingu z zastosowaniem świeżych kolorów, przez lepsze oświetlenie, nowoczesną główkę prysznicową, po zachwycający efekt "przed i po". Już sama wymiana baterii obudzi Twoją strefę umywalki do nowego życia. A jej montaż jest niemal równie łatwy, co montaż wieszaków na ręczniki czy półek.

Zastanów się, w jakich aspektach Twoja łazienka ma przejść pozytywną przemianę i zdecyduj się na zakres modernizacji. Chcesz zamienić swoje stare płytki na formaty, które optycznie generują efekt przestronności? Podoba Ci się różnorodność, którą wnoszą mozaiki? Preferujesz raczej całkiem gołe ściany? Nowe warianty powierzchni to także temat, który pojawia się wtedy, gdy chcesz zamienić swoją wannę na przestronną strefę prysznica (lub odwrotnie). Oprócz tego, sprawdź, czy Twoje życzenia pasują do obecnej architektury. Chcesz korzystać z nowoczesnej technologii oszczędzania wody i energii? W specjalistycznym punkcie handlowym uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Duże czy małe rozwiązanie? Remontuj zgodnie ze swoim budżetem

Najpierw ustal budżet na modernizację, pozostając otwartym na „plan B“. Ponieważ kompetentne doradztwo w specjalistycznym punkcie handlowym otworzy przed Tobą możliwości wyboru, o których być może wcześniej nie myślałeś, jedno jest pewne: Modernizacja łazienki z zastosowaniem wysokiej jakości produktów marki hansgrohe to inwestycja na wiele lat. Dodatkowo, marka hansgrohe oferuje 15 lat gwarancji od momentu zakupu na dostępność części zamiennych. Przemyśl także możliwość podzielenia swojej modernizacji na etapy. W przypadku niektórych unowocześnień można nieraz liczyć na dofinansowanie. Zasięgnij potrzebnych informacji.

Dla dobrego rozeznania wśród wszystkich możliwości, pobierz naszą listę kontrolną.

Modernizacja łazienki z nowymi wannami i prysznicami.
Modernizacja strefy umywalki wiąże się z niewielkim nakładem. Także nowy drążek prysznicowy, który zapewni więcej komfortu kąpieli, można zainstalować szybko.

Modernizacja łazienki: Stylowo i z zastosowaniem inteligentnej technologii

Nasza wskazówka: Podejmij decyzję na temat stylistyki, aby ułatwić sobie wstępny wybór spośród baterii o różnorodnym wzornictwie. W hansgrohe znajdziesz produkty w kierunkach stylistycznych "Avantgarde", "Modern" i "Classic". Dzięki temu możesz dobierać produkty z systemu, w którym wszystko do siebie pasuje. Nowe produkty marki hansgrohe można także łączyć z tymi, które już posiadasz.

Upiększanie strefy prysznica i dostosowanie jej do przyszłości

Zasięgnij także informacji na temat innowacyjnych technologii, ponieważ w branży łazienkowej wiele się wydarzyło. hansgrohe oferuje Ci szeroki wybór produktów łazienkowych, które są wprost stworzone dla Twojej modernizacji. Znajdziesz wśród nich systemy prysznicowe i zestawy prysznicowe. Również wymiana baterii natynkowej na ShowerTablet marki hansgrohe z półką zapewni wzrost komfortu - bez dużego nakładu na modernizację.

Potrzebujesz wziąć pod uwagę także przyszłe potrzeby użytkowników łazienki? Wiele spośród łazienkowych innowacji wspiera koncepcję łazienki generacyjnej. W ten sposób, także małymi krokami, zadbasz o więcej ergonomii i bezpieczeństwa. Rozważasz strefę prysznica w jednej linii z podłogą zamiast dawnego rozwiązania z progiem? Także i ta inwestycja w dostosowanie Twojej łazienki do przyszłości jest możliwa do realizacji. Miej jednak na względzie, że takie przedsięwzięcie wymaga kompleksowego Projektu.

Modernizacja z myślą o dostosowaniu łazienki do zmian w przyszłości

Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz, dzięki produktom marki hansgrohe możesz cieszyć się ich najwyższą markową jakością, wieloletnią niezawodnością i dostępnością części zamiennych. W przypadku modernizacji z zastosowaniem iBox universal, Twoja łazienka pozostanie elastyczna względem zmian w przyszłości. A to dlatego, że dzięki iBox universal można aktualizować wzornictwo i funkcję "po jednej stronie ściany".

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy