Oszczędzanie wody w łazience

hansgrohe EcoSmart oszczędza wodę i pieniądze

Baterie i prysznice hansgrohe wyposażone w technologię EcoSmart zużywają do 60 % mniej wody niż konwencjonalne produkty. Oprócz tego, mniejsze zużycie wody ciepłej powoduje w rezultacie mniejszy pobór energii. Sumarycznie oznacza to: mniejszą emisję dwutlenku węgla i niższe koszty. Dlatego EcoSmart sprzyja środowisku i kondycji Twojego portfela.

Jak wydajnie pracuje EcoSmart, pokażą Ci Twoje rachunki za wodę i energię

hansgrohe EcoSmart to rozwiązanie zintegrowane niewidzialnie z Twoim produktem marki hansgrohe. Jednak jego rezultatów nie sposób przeoczyć: EcoSmart troszczy się o kompleksowe oszczędności.

Pulsify hand shower with and without EcoSmart.
Nowa główka prysznicowa Pulsify jest dostępna w wersji EcoSmart \(na zdjęciu po prawej\). Pomimo mniejszej ilości wody, mikrodrobny strumień PowderRain jest pełny i kojący.

Twoje korzyści  z technologii EcoSmart:

  • Obniżone zużycie wody do nawet 9 l/min w przypadku głowic i główek prysznicowych (Produkty w wariancie Green zużywają nawet 6 l/min.)
  • Baterie hansgrohe zużywają w standardzie zaledwie 5 litrów wody na minutę
  • Obniżone zużycie wody ciepłej, odpowiednio mniejsze zużycie energii i niższe koszty
  • Obniżona emisja CO2 dzięki mniejszemu zużyciu energii
  • Stała wielkość przepływu nawet przy wahaniach ciśnienia wody
  • Prawdziwa przyjemność, nawet przy obniżonej wielkości przepływu - obfity, musujący strumień wody dzięki wzbogaceniu go powietrzem

Oto jak działa technologia EcoSmart marki hansgrohe:

Przyjemność kąpieli z czystym sumieniem

Prysznic to jedna z naszych ulubionych czynności, czy to jako sposób na odświeżenie i orzeźwienie, czy też na relaks. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile to zużywa wody? Kalkulator oszczędności wody to narzędzie online, dzięki któremu w mgnieniu oka określisz swoje możliwości oszczędzania wody i energii dzięki technologii hansgrohe EcoSmart. Liczą się nawet małe kroki w kierunku zrównoważonego rozwoju. Zrób różnicę i oblicz teraz swój potencjał oszczędności:

Kalkulator oszczędności wody

Zrób coś dobrego dla siebie i natury - oszczędzanie wody w strefie umywalki

Oszczędzaj wodę w łazience dzięki hansgrohe EcoSmart.
Dzięki EcoSmart także w strefie umywalki zauważysz wyraźne oszczędności.

Dzięki hansgrohe EcoSmart Twoje dzienne zapotrzebowanie na wodę w strefie umywalki spadnie nawet o 60 %. To ogromna oszczędność. Pomnóż to obniżone zużycie przez ilość baterii umywalkowych w Twoim gospodarstwie domowym. Przekonasz się: Technologia EcoSmart marki hansgrohe przyczynia się w zauważalnej mierze do dbałości o środowisko i Twój portfel.

Dzięki EcoSmart zużycie wody dla wszystkich baterii umywalkowych marki hansgrohe zostało obniżone do okrągłych 5 litrów na minutę. Jak to możliwe? Dzięki domieszce powietrza i specjalnemu ogranicznikowi przepływu. Perlator EcoSmart zintegrowany w wylewce baterii wzbogaca wodę w powietrze. Rezultat: obfity, napowietrzony strumień wody. Stałe parametry i nieprzerwanie intensywny strumień, nawet w przypadku wahań ciśnienia wody, zapewnia "precyzyjny elastomer". Ogranicza on przepływ i dzięki temu w sposób ciągły oszczędza wodę pitną.

Tak działa hansgrohe EcoSmart w przypadku baterii:

Odkryj tutaj produkty hansgrohe z technologią EcoSmart:

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy