#MyRelaxingMoment: Odetchnij przy strumieniu PowderRain

#MyRelaxingMoment z PowderRain marki hansgrohe.
Bardziej zrelaksowana kąpiel z hansgrohe

Delikatniej, łagodniej, ciszej: Nowy rodzaj kąpieli pod prysznicem z PowderRain

Prysznic spowalnia, prysznic odświeża. To fakt dobrze znany. Jednak hansgrohe idzie dalej. Dla Ciebie zmieniamy kąpiel pod prysznicem w czysty relaks. Jak to możliwe? Dzięki ultradelikatnemu strumieniowi PowderRain. Lekki jak mgiełka, tryska cicho z wielu naszych pryszniców, zachwycając klientów na całym świecie. Również dlatego, że cudownie pomaga podróżować naszym myślom. Nawet, gdy zostajemy w domu. 

PowderRain: Twój odpoczynek od codzienności    

  • Kiedy pojawia się PowderRain, Twoja łazienka zamienia się w szemrzącą strefę spokoju, w której możesz zanurzyć się ciałem, umysłem i duszą. 
  • Kiedy pojawia się PowderRain, tysiące mikrokropli ląduje miękko na Twojej skórze, wyzwalając zmysłowe doznanie przyjemności kąpieli.
  • Kiedy pojawia się PowderRain prysznic staje się holistycznym rytuałem odprężenia i medytacyjną chwilą wytchnienia, jednym słowem: #MyRelaxingMoment.
Ty też tego pragniesz? Możesz cieszyć się tym innowacyjnym rodzajem strumienia, dokonując już niewielkich zmian w swojej strefie prysznica: wystarczy wymienić główkę prysznicową. Jeżeli myślisz o nowej aranżacji łazienki, u nas znajdziesz także kompletne rozwiązanie: komplet prysznicowy Showerpipe. 

Relax! Mikrokrople zamiast mega stresu

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy