06.12.2017

Nowa strona internetowa www.hansgrohe.pl

Wiodąca marka hansgrohe ma nową stronę internetową. Na etapach koncepcji i kreacji, twórcy stawiają życzenia swoich klientów w centrum. Dzięki inspirującym narzędziom, pełnym emocji zdjęciom i bogatym w informacje artykułom szybko odkryją oni to, co podoba im się w łazience i kuchni. A także to, jak dzięki produktom najwyższej jakości, wykreować indywidualne wnętrza mieszkalne, w których będą czuć się wspaniale przez długi czas.

Format wyjściowy nowej strony internetowej marki hansgrohe.
Informacje i inspiracje na temat produktów, które przyciągają: Na www.hansgrohe.pl możesz do nich sięgnąć zawsze i wszędzie.

Przyjazna dl użytkownika, inspirująca, emocjonalna

Kuchnia i łazienka to wnętrza niezwykle interesujące pod kątem aranżacji. Od teraz marka hansgrohe wspiera Twoich klientów, ale także Twoich partnerów handlowych, takich jak profesjonaliści branży sanitarnej, projektanci i architekci, dzięki stworzonej całkowicie od nowa stronie internetowej: www.hansgrohe.pl.

Inspirujące strony produktowe, kreatywne narzędzia, takie jak Wyszukiwarka łazienki marzeń i pełne informacji działy serwisowe, takie jak Poradnik łazienkowy lub Poradnik kuchenny pomagają użytkownikom wyłonić ich osobiste ulubione produkty spośród bogactwa asortymentu. Także strony poświęcone trendom i nowościom zapraszają do świeżego podejścia do aranżacji łazienki i kuchni. Dzięki temu, miłośnicy wzornictwa mogą wykreować w swoich domach atrakcyjne wyspy dobrego samopoczucia o wspaniałej funkcjonalności. A to wszystko wygodnie z kanapy.

Zanurz się w fascynujące światy produktów za pomocą komputera, tabletu lub smartfona

Do surfowania po nowej stronie hansgrohe zachęcają nie tylko produkty premium lidera branży sanitarnej w rankingu wzornictwa iF, ale także przyjazna obsługa, zorientowanie na serwis i optymalne dostosowanie do urządzeń mobilnych. Przykład stanowi Wyszukiwarka wymarzonej łazienki: W zgodzie z osobistymi preferencjami, generator tworzy propozycje stylistyczne i aranżacyjne: od ekstrawaganckich, przez naturalnie-przytulne, po klasycznie-eleganckie. Przepiękne rezultaty można podziwiać na ekranie komputerów, tabletów i telefonów. Dzięki temu także w podróży można komfortowo oddać się marzeniom.

Pełna informacji strona internetowa z rozbudowanym serwisem o projektowaniu łazienki i kuchni

Oprócz informacji i rozrywki, w centrum jest także serwis o projektowaniu: W ten sposób Poradnik łazienkowy wspiera w odnalezieniu pasujących pryszniców, baterii, elementów sterujących czy technologii wszystkich, którzy remontują, budują lub pragną odświeżyć swoje mieszkanie. Poradnik kuchenny dostarcza doskonałe rozwiązania produktowe do zlewozmywaka.

"www.hansgrohe.pl" informuje zatem zarówno użytkowników, jak i profesjonalistów, oferując potężny ładunek przydatnego know-how. Drogę do najbliższego profesjonalnego punktu handlowego wskaże Ci Wyszukiwarka specjalistycznych punktów handlowych marki hansgrohe. Wyszukujący za pomocą współrzędnych GPS Shopfinder to szczególnie praktyczne narzędzie na smartfonie. Nowa strona internetowa hansgrohe została także uzupełniona o informacje na temat przedsiębiorstwa: Grupy Hansgrohe, jej wartości i możliwości rozwoju zawodowego.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy