08.09.2017

Przestrzeń na swobodną ekspresję - w hotelu Hobo w Sztokholmie

Sztokholm rozciąga się na czternastu wyspach i fragmencie stałego lądu. Największe miasto Skandynawii stanowi centrum kreatywnej sceny Europy Północnej. Od marca 2017 roku w dzielnicy Norrmalm, miłośnicy sztuki mają swój nowy dom: hotel Hobo. Najbardziej prywatnym strefom hotelu - łazienkom - charakter nadaje armatura marki hansgrohe

Nowoczesna łazienka z produktami hansgrohe.
Jakość made by hansgrohe: Komplet prysznicowy Showerpipe Croma 220 Air 1jet \(EcoSmart\) z termostatem i główką prysznicową. W strefie umywalki - Highriser Talis Classic. \(Copyright: David Thunander\)

Hotel napełnia dzielnicę nową energią

Hotel Hobo znajduje się w „Stockholm City“, jak nazywane jest centrum biznesowe Norrmalm. Pomimo tak centralnej lokalizacji budynku, pomiędzy dworcem głównym i popularnym parkiem Kungsträdgården, szlak komunikacyjny Brunkebergstorg z bogatą zabudową z lat 1970-tych w ostatnich dziesięcioleciach popadł nieco w zapomnienie. Należący do firmy Nordic Hotels & Resorts, której właścicielem jest norweski przedsiębiorca Petter Stordalen, hotel napełnił dzielnicę nową energią – w duecie z sąsiadującym hotelem siostrzanym At Six. Aranżację wnętrz zlecono laureatowi wielu nagród, berlińskiemu projektantowi przemysłowemu, o nazwisku Werner Aisslinger.

Ekskluzywne wzornictwo łazienkowe: Studio Aisslinger wybrało markę hansgrohe

Po pełnym wrażeń dniu w tętniącej życiem stolicy Szwecji, goście hotelu Hobo biorą odświeżającą kąpiel z kompletem prysznicowym Showerpipe Croma 220 Air 1jet. Przynależąca do zestawu główka prysznicowa z czterema strumieniami deszczowymi o zmieniającym się natężeniu stanowi perfekcyjne dopełnienie tego rytuału. Przy umywalkach, już sama wysokość baterii Highrisers Talis Classic zapewnia więcej komfortu podczas mycia rąk. Linię baterii Talis Classic marki hansgrohe charakteryzuje smukły, cylindryczny korpus i stożkowato rozchylająca się podstawa. Uchwyt o charakterystycznej formie oferuje komfortową obsługę.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy