Projektowana wanna w stylu hansgrohe.
Nagradzane na arenie międzynarodowej

Uhonorowane nagrodami wzornictwo łazienkowe i kuchenne

Produkty marki hansgrohe są ponadczasowe, piękne i wysoce funkcjonalne: Potwierdzają to liczne nagrody w dziedzinie wzornictwa i wyróżnienia jakości, które wiodącej marce przyznają jury eksperckie. Grupa Hansgrohe jest liderem wzornictwa branży sanitarnej w rankingu iF i zajmuje 6. miejsce wśród 2000 notowanych firm. Za tą historią sukcesu stoi także długoletnia współpraca z Phoenix Design.

Wzornictwo robi różnicę

W hansgrohe, już na etapie rozwoju produktu w centrum stawiamy Twoje życzenia względem większej przyjemności kąpieli pod prysznicem i w wannie oraz większego komfortu w kuchni. Dlatego wzornictwo baterii i pryszniców w hansgrohe nie jest celem samym w sobie: Dzięki naszym nowoczesnym i zarazem ponadczasowym, markowym produktom, zaaranżujesz swoją osobistą łazienkę, która zapewni Ci dobre samopoczucie, a także ułatwisz sobie pracę w kuchni. Wybitna jakość i wzornictwo, które trwają znacznie dłużej niż przemijające trendy, wyznaczają kierunek naszych produktowych innowacji.

W tym celu współpracujemy ściśle z projektantami o międzynarodowej renomie i wspólnie z nimi rozwijamy produkty, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Phoenix Design od ponad 30 lat nadaje kształt produktom marki hansgrohe. Ten kreatywny zespół ze Stuttgartu tworzy, jako jedyne biuro projektowe, kompletny asortyment pryszniców i baterii marki premium ze Schwarzwaldu. Phoenix Design i marka hansgrohe pracują zespołowo nad inteligentnym połączeniem wzornictwa, funkcji i komfortu, w skrócie: nad produktem dedykowanym użytkownikowi. Studio Phoenix Design w ciągu ostatnich dziesięcioleci zaprojektowało wszystkie sztandarowe produkty marki hansgrohe. Produkty, które cechuje długa żywotność, zarówno w aspekcie technicznym, jak i wizualnym. 

Odkryj na stronie internetowej Grupy Hansgrohe kolejne tematy związane z dobrym wzornictwem łazienkowym.

Grupa Hansgrohe jest liderem wzornictwa w branży łazienkowej w rankingu iF

Nagrody przyznawane przez międzynarodowe jury podkreślają wysokie standardy jakości i pozycję lidera Grupy Hansgrohe:

  • Deszcz nagród spada na markę hansgrohe: na przykład, „reddot Award – best of the best“, „iF Gold Award“ czy „German Design Award“.
  • W rankingu odnoszących największe sukcesy firm w konkursach wzornictwa o upragnioną nagrodę „iF award“, przyznawaną przez International Forum Design (iF), Grupa Hansgrohe zajmuje aktualnie 6. miejsce. Wśród 2000 notowanych firm, hansgrohe pozostawia w tyle topowe marki takie jak Apple, BMW czy Siemens i zajmuje miejsce lidera wzornictwa iF branży sanitarnej. Nagrody „iF awards“ należą do najważniejszych znaków jakości za produkt i wzornictwo. Niezależny instytut publikuje ranking od 2008 roku i w tym celu ocenia osiągnięcia w ramach swoich konkursów wzornictwa.
Wyróżnione przez niezależne jury

Dla Ciebie prezentujemy portfolio naszych międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy