Projektowana wanna w stylu hansgrohe.
Nagradzane na arenie międzynarodowej

Wzornictwo łazienkowe i kuchenne uhonorowane nagrodami

Produkty marki hansgrohe są ponadczasowe, piękne i wysoce funkcjonalne: Potwierdzają to liczne nagrody w dziedzinie wzornictwa i wyróżnienia jakości, które wiodącej marce przyznają jury eksperckie. Grupa Hansgrohe jest  jednym z liderów wzornictwa branży sanitarnej. Za tą historią sukcesu stoi także długoletnia współpraca z Phoenix Design.

Wzornictwo robi różnicę

W hansgrohe, już na etapie rozwoju produktu w centrum stawiamy Twoje życzenia względem większej przyjemności kąpieli pod prysznicem i w wannie oraz większego komfortu w kuchni. Dlatego wzornictwo baterii i pryszniców w hansgrohe nie jest celem samym w sobie: Dzięki naszym nowoczesnym i zarazem ponadczasowym, markowym produktom, zaaranżujesz swoją osobistą łazienkę, która zapewni Ci dobre samopoczucie, a także ułatwisz sobie pracę w kuchni. Wybitna jakość i wzornictwo, które trwają znacznie dłużej niż przemijające trendy, wyznaczają kierunek naszych produktowych innowacji.

W tym celu współpracujemy ściśle z projektantami o międzynarodowej renomie i wspólnie z nimi rozwijamy produkty, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Phoenix Design od ponad 30 lat nadaje kształt produktom marki hansgrohe. Ten kreatywny zespół ze Stuttgartu tworzy, jako jedyne biuro projektowe, kompletny asortyment pryszniców i baterii marki premium ze Schwarzwaldu. Phoenix Design i marka hansgrohe pracują zespołowo nad inteligentnym połączeniem wzornictwa, funkcji i komfortu, w skrócie: nad produktem dedykowanym użytkownikowi. Studio Phoenix Design w ciągu ostatnich dziesięcioleci zaprojektowało wszystkie sztandarowe produkty marki hansgrohe. Produkty, które cechuje długa żywotność, zarówno w aspekcie technicznym, jak i wizualnym. 

Odkryj na stronie internetowej Grupy Hansgrohe kolejne tematy związane z dobrym wzornictwem łazienkowym.

Grupa Hansgrohe jest liderem innowacji i wzornictwa w branży łazienkowej.

Design work at hansgrohe.

Grupa Hansgrohe zdobyła już ponad 600 nagród podczas 50 międzynarodowych ceremonii projektowych. Wśród nich jest iF DESIGN AWARD, uznawany na całym świecie jako znak towarowy wybitnego wzornictwa. W 2021 r. ta pożądana nagroda trafiła do aż 17 produktów i linii łazienkowych marki premium hansgrohe. Nagroda iF GOLD AWARD to najważniejsza nagroda przyznawana przez International Forum Design. W 2020 roku nagrodę if GOLD AWARD otrzymały systemy prysznicowe RainTunes.

Wyróżnione przez niezależne jury

Dla Ciebie prezentujemy portfolio naszych międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy