Szybko, aktualnie, zawsze pod ręką

Aplikacje i serwisy mobilne marki hansgrohe

Nasz serwis dla Ciebie: bezpłatne narzędzia i programy wokół tematu projektowania łazienki i kuchni na smartfona i tablet. Aplikacje i serwisy mobilne marki hansgrohe powstają, aby inspirować Cię i prezentować Ci przepiękne rozwiązania dla Twojego domu. Ciesz się elastycznym i interaktywnym pakietem informacji i rozrywki - zawsze tam, gdzie akurat jesteś.

Luxuriöses Bad mit großen Fenstern.
Aplikacja hansgrohe Showroom: Odkryj produkty łazienkowe i kuchenne interaktywnie i znajdź specjalistyczny punkt handlowy w Twojej lokalizacji.

Aplikacja Showroom marki hansgrohe na iPad

Witamy w wirtualnym showroomie hansgrohe. Odkryj swoje nowe ulubione produkty do łazienki i kuchni w sposób, który dostarcza informacji i rozrywki jednocześnie. Odkryj na swoim iPadzie to, jak marka hansgrohe rozumie przyjemność kąpieli pod prysznicem i komfort w kontakcie z wodą. Dzięki fascynującym programom i klipom video odkryjesz wodę w całkiem nowy sposób. Natomiast w procesie Twojego projektowania zrobisz zdecydowany krok do przodu.

Oto, co pokaże Ci Showroom:

  • Przyjemność kąpieli we wszystkich wymiarach. Znajdź indywidualne rozwiązanie strefy prysznica dla siebie - od nowoczesnych główek prysznicowych, przez eleganckie komplety Showerpipe, po wielkoformatowe głowice prysznicowe. Co jeszcze? Rozmaite rodzaje strumieni, komfortowe rozwiązania sterujące do prysznica i technologiczne innowacje.
  • Baterie łazienkowe – perfekcyjne pod względem formy i funkcji. Pozwól zachwycić się różnorodności naszych baterii. Szukasz pasującej baterii do swojej umywalki? Nasz konfigurator zaprezentuje Ci idealne kombinacje. Po prostu przetestuj rozmaite warianty wysokości - dla większej przestrzeni swobody w Twojej łazience.
  • Kąpiel pod prysznicem także dla warzyw. Zmień swoją kuchnię w strefę przyjemności i komfortu. Baterie kuchenne marki hansgrohe posiadają wyciągane wylewki prysznicowe z funkcją regulacji i sterowania wodą za dotknięciem przycisku, w wygodnych wariantach wysokości lub zakresów obrotu. Dla najpiękniejszego miejsca pracy w domu.
  • Wirtualne narzędzie do projektowania. Jak ten prysznic lub tamta bateria wyglądałyby w Twoim domu? Za pomocą funkcji kamery Twojego iPada możesz zrobić projekcję interesujących Cię produktów do własnych wnętrz łazienkowych i kuchennych. Dla Twoich faworytów spośród produktów dostępna jest funkcja listy ulubionych, którą możesz wysłać mailem lub wydrukować.
  • Wyszukiwarka specjalistycznych punktów handlowych online. Gdzie znajduje się najbliższy specjalistyczny sklep łazienkowy i kuchenny, w którym możesz nabyć produkty marki hansgrohe? Nasz obszerny spis znajdzie dla Ciebie w mgnieniu oka specjalistyczne sklepy najbliżej Twojej lokalizacji - przez GPS.

Wypróbuj to samodzielnie aplikację hansgrohe Showroom pobierz teraz z iTunes. Prosimy mieć na uwadze, że korzystanie z aplikacji objęte jest warunkami użytkowania serwisu.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy