Design odróżnia

Hansgrohe należy do wiodących pomysłodawców w branży. Tajemnicą sukcesu produktów ze Schwarzwaldu jest kreatywność.

Najlepsze pomysły na łazienkę – taką, która optymalnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb: Kluczowe elementy filozofii przedsiębiorstwa stanowią dla Hansgrohe kreatywność i innowacja. Przy takim podejściu nieodzowni są designerzy, którzy kreują ostateczną formę łazienki, a także innowacyjne pomysły, jak zapewnić klientom z całego świata jeszcze więcej przyjemności kąpieli, komfortu pod prysznicem i dobrego samopoczucia.

Naturalnie Hansgrohe stawia na kreatywne umysly . We współpracy z nimi stworzyliśmy równie nowoczesne co ponadczasowe produkty i kolekcje łazienkowe, z których każdy użytkownik może skompletować własną łazienkę. Ponadto Hansgrohe regularnie zaprasza renomowanych architektów i designerów z całego świata do opracowania i zaprezentowania swoich wizji łazienki w ramach wspólnych imprez.

Hansgrohe należy do liderów designu w branży

Wiele spośród najważniejszych międzynarodowych nagród za design i znaków jakości produktu i designu trafia w ręce Hansgrohe. W stale aktualizowanym rankingu przedsiębiorstw niezależnego International Forum Design, Hansgrohe zostawia konkurencję z branży sanitarnej daleko w tyle.
Jednak design nie stanowi dla Hansgrohe celu samego w sobie, nie jest też wyścigiem sportowym. Dobry design rodzi się zawsze w dialogu z możliwościami technologicznymi, dążąc do osiągnięcia maksimum jakości estetycznej, jak i funkcjonalnej. W ten sposób design staje się cechą jakościową, a jego zdolność wyróżniania produktu została rozpoznana we wczesnej fazie rozwoju przedsiębiorstwa. To design legł u podstaw sukcesu markowych produktów ze Schwarzwaldu w warunkach globalnej konkurencji.

Hansgrohe: Numer 1 w branży sanitarnej

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK