Design zmienia wszystko

Hansgrohe należy do wiodących pomysłodawców w branży. Tajemnicą sukcesu produktów ze Schwarzwaldu jest kreatywność.

Najlepsze pomysły na łazienkę – taką, która optymalnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb: Kluczowe elementy filozofii Hansgrohe to kreatywność i innowacja. Przy takim podejściu nieodzowni są designerzy, którzy kreują ostateczną formę łazienki. Są też dostawcami innowacyjnych pomysłów, jak zapewnić klientom z całego świata jeszcze więcej przyjemności kąpieli, komfortu pod prysznicem i dobrego samopoczucia.

Naturalnie Hansgrohe stawia na kreatywne umysły. We współpracy z nimi stworzyliśmy równie nowoczesne co ponadczasowe produkty i kolekcje produktów łazienkowych, z których każdy użytkownik może stworzyć własną, indywidualną przestrzeń łazienkową. Ponadto Hansgrohe regularnie zaprasza renomowanych architektów i designerów z całego świata do opracowywania i prezentowania swoich wizji łazienki w ramach wspólnych imprez i wydarzeń. 

Hansgrohe należy do liderów designu w branży

Wiele spośród najważniejszych międzynarodowych nagród za design i znaków jakości produktu i designu trafia w ręce Hansgrohe. W stale aktualizowanym rankingu przedsiębiorstw niezależnego International Forum Design, Hansgrohe zostawia konkurencję z branży sanitarnej daleko w tyle.
Jednak design nie stanowi dla Hansgrohe celu samego w sobie, nie jest też wyścigiem sportowym. Dobry design rodzi się zawsze w dialogu z możliwościami technologicznymi, dążąc do osiągnięcia maksimum jakości estetycznej i funkcjonalnej. W ten sposób design staje się cechą jakościową, która już we wczesnej fazie rozwoju przedsiębiorstwa stanowiła jego wyróżnik. To design stanowił o sukcesie markowych produktów ze Schwarzwaldu na światowym rynku.

Hansgrohe - 6 miejsce w Rankigu Firm iF

Hansgrohe Group jest numerem 1 w branży i jedną z czołowych Firm Niemieckich wg Rankingu iF

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>