Hansgrohe DNA, zwycięzca Red Dot

Nagrody z całego świata, dotyczące firmy Hansgrohe uformowane w nici DNA. Philippe Grohe, szef marki AXOR, regularnie przyjmuje nagrody za design, np. takie jak słynny Red Dot Design Award (zdjęcie po prawej).

Hansgrohe - mistrz w designie łazienek

Ponad 400 międzynarodowych nagród

Nagradzana jakość projektów to część kodu DNA producenta baterii i pryszniców z Schiltach. Ma to pozytywne znaczenie także dla Ciebie, ponieważ nagrody przyznawane przez niezależne jury potwierdzają wysokie standardy firmy. Te nagrody to cenne wskazówki w procesie wyboru wyjątkowych produktów, które imponują, zarówno pod względem technologii jak i estetyki. Prestiżowe Nagrody „Red dot – Best of the Best Design Award“ i „iF Gold Product Design Award“ trafiały do producenta armatury i pryszniców ze Schwarzwaldu wielokrotnie, a w roku 2010 także „Nagroda za Design Republiki Federalnej Niemiec”. To najważniejsza niemiecka nagroda za design, określana mianem „nagrody nagród”.

Hansgrohe jest liderem designu w branży wg iF

Nagrody „iF awards“ przyznawane przez International Forums Design (iF) należą do najważniejszych na świecie znaków jakości dla produktów. Hansgrohe SE znajduje się regularnie wśród zwycięzców w tym konkursie. Od 2008 roku ten niezależny instytut publikuje również ranking dokumentujący sukces zwycięskich firm w konkursie o nagrodę „iF award” za design: w tym rankingu Hansgrohe zajmuje obecnie 11 pozycję wśród blisko 2000 firm. Wyprzedza tym samym takie marki, jak Daimler (Mercedes), Volkswagen, czy Adidas. Jednocześnie jest numerem 1 w branży sanitarnej.

Także nasi Projektanci są w czołówce

Najlepsze noty od Ameryki Północnej aż po Daleki Wschód, dla marek hansgrohe i AXOR stanowi to potwierdzenie dobrze obranego kierunku – innowacyjne produkty i design oferują większy komfort i wartość łazienki. Fakt, że współpracujący z Hansgrohe SE projektanci stanowią elitę twórców, został w 2009 roku potwierdzony przez jury czasopisma „Euro”: 4 spośród 25 najlepszych na świecie projektantów współpracuje z hansgrohe i AXOR. W aktualnym rankingu „iF ranking creative” „Phoenix Design” zajmują 6 miejsce. Ci projektanci od wielu lat współtworzą wizerunek marki hansgrohe. Bez wątpienia są zdecydowanym liderem wśród niemieckich zespołów projektowych. 

Dowiedz się więcej, kim są nasi kreatywni Twórcy.

Hansgrohe: numer 1 branży sanitarnej
Zdjęcia
  • Reddot design award best of the best
  • iF Design Award 2015
  • Nagroda Design Award Federalnej Republiki Niemiec
  • iF Gold Product Design Award
  • Design Awards 2015
  • Design Plus
  • Nagroda Focus Open 2014 - złoto
  • Nagroda Niemiecki Design 2016 - zwycięzca
  • Elle Deco International Design Awards
  • Interior innovation award 2015 - najlepszy z najlepszych

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>