Aplikacje i serwisy mobilne w wersji na tablet i smartfon.

Szybko, łatwo, zawsze pod ręką: interaktywne narzędzia do projektowania Twojej łazienki

Ściągnij narzędzia i aplikacje dotyczące tematu łazienki bezpośrednio na swój tablet. Nasze interaktywne aplikacje i serwisy mobilne oferują Ci szybkie rozwiązania, radość i inspiracje. Ciesz się funkcjonalnym, wygodnym i niezależnym od komputera pakietem informacji i rozrywki - tam, gdzie akurat jesteś. Na przykład w salonie łazienek, czy na wystawie armatury.

Katalog Hansgrohe aplikacja

Poznaj naszą wirtualną ekspozycję i zobacz, jak Twoje ulubione produkty do kuchni i łazienki wyglądają w Twoim domu! Odkryj przyjemność z korzystania z wody i znajdź dystrybutora produktów hansgrohe najbliżej Ciebie.

iPhone i iPad ze stroną startową Hansgrohe

Zaprojektuj swoją strefę prysznica i umywalki wirtualnie: wystarczy pobrać aplikację, zrobić zdjęcie aktualnej aranżacji, usunąć ze zdjęcia stary prysznic lub armaturę i w to miejsce wstawić nowy produkt hansgrohe – gotowe!

Aplikacja Axor
Mobilny katalog produktów marki AXOR: pozwól się zainspirować aplikacją marki AXOR i otrzymaj wsparcie przy wyborze baterii i pryszniców.
Krople wody, ikona EcoSmart

Za pomocą kalkulatora oszczędności wody hansgrohe w wersji na tablet i smartfon możesz obliczyć potencjał oszczędności wody armatury i pryszniców także będąc w ruchu.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>