Kobieta, Głowica prysznicowa

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Przyjemność kąpieli pod prysznicem

Doświadcz kontaktu z wodą w nowy sposób.

Tworzymy prysznice generujące czystą przyjemność. Tutaj marki hansgrohe i AXOR pragną pokazać Ci to wszystko, co jest możliwe pod prysznicem. Pozwól się zainspirować.

 

Axor LampShower by Nendo

Design to więcej niż piękny wygląd. To suma funkcjonalności, rodzaju materiału, sposobu obsługi i doznań estetycznych. W tej dziedzinie AXOR i hansgrohe niczego nie pozostawiają przypadkowi.

 

Kobieta, Prysznice, Przycisk Select
Zachwyt dzięki kliknięciu. Odkryj koncepcję obsługi “Select”. Stoi za nią wygoda sterowania prysznicowego i urozmaicenie kąpieli.
Kobieta, Główka prysznicowa, RainAir
Deszcz budzi do życia. Poczuj różnice pomiędzy trzema rodzajami strumienia - Rain, RainAir i Whirl - które mieszczą się w jednym produkcie prysznicowym. I odkryj jakim typem osobowości prysznicowej jesteś.
Mężczyzna, System prysznicowy ShowerSelect
Główki i węże prysznicowe: używamy ich codziennie. Co decyduje, że produkt należy do klasy Premium? Fakt, że wiele konsumentów nie chce brać prysznica w żaden inny sposób.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>