Projektowanie rzutu łazienki.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Etapy projektowania łazienki

Odświeżenie łazienki lub całkowity remont - pomożemy Ci osiągnąć cel

Mowa o modernizacji w detalu, a może myślisz o całkiem nowej łazience? Na kolejnych stronach znajdziesz praktyczne wskazówki. W każdym przypadku specjalistyczny punkt handlowy to właściwy adres, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach. Wskazówka: Lista kontrolna do projektowania łazienki stanowi dobre przygotowanie do rozmów ze specjalistą.

Podstawowe informacje oferują Ci także nasze marki: hansgrohe oferuje innowacyjne rozwiązania aranżacji i modernizacji wnętrz najwyższej jakości; AXOR oznacza kompletne kolekcje łazienkowe, które powstały we współpracy z projektantami światowej sławy i które oferują Ci różnorodność inspiracji dla realizacji stylistycznie doskonałych i indywidualnych projektów łazienkowych.

Montaż techniki podtynkowej Hansgrohe.
Więcej komfortu kąpieli w istniejącej łazience, lepsza funkcjonalność w strefie prysznica i wanny, atrakcyjne wzornictwo: pomocne wskazówki hansgrohe oferują Ci wsparcie w nieskomplikowanej modernizacji łazienki.
Projektowanie łazienki we współpracy z architektem wnętrz.
Jesteś zaangażowany w nowo projektowany dom lub nieruchomość - możesz w pełni decydować o łazience. Dobrego przygotowania wymaga także renowacja, w przypadku której wszystko wymaga dokładnego sprawdzenia.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>