Mistrzowski Prysznic

2017-07-05

Mistrzowski Prysznic

Użytkownicy w całej Europie jak i medalista olimpijski Rafał Majka są zachwyceni prysznicem Croma Select od hansgrohe. Wypróbuj i Ty!

Każdy kto intensywnie spędza czas oczekuje maksymalnego komfortu pod prysznicem. Nie bez powodu właśnie Rafał Majka, medalista olimpijski, jest wielkim fanem prysznica Croma Select. Strumień masujący zapewnia perfekcyjny relaks po każdym treningu, a to ważne dla profesjonalisty tego formatu. Przyjemność kąpieli na najwyższym poziomie!

Ekstraklasa w łazience, w kuchni i na siodełku

Z hansgrohe każda chwila w kontakcie z wodą jest wspaniałym przeżyciem. Drogocenna woda jest żywiołem nierozerwalnie połączonym ze sportem. Kolarstwo jako dyscyplina sportowa jest innowacyjne, dynamiczne i budzi zachwyt tłumów. Dokładnie tak samo jak produkty marki hansgrohe w kuchni i łazience. Dlatego hansgrohe jest oficjalnym sponsorem tytularnym drużyny pierwszej klasy kolarskiej BORA – hansgrohe. Menedżer drużyny Ralph Denk cieszy się z hansgrohe jako partnera: „hansgrohe to marka z tradycjami, która jest synonimem jakości i najlepszego wzornictwa. Jestem niezmiernie dumny, że możemy w ten sposób podkreślić drogę i wartości naszej drużyny, która w Niemczech ma swoje korzenie i tożsamość".

BORA - hansgrohe wyznacza dla siebie ambitne cele

Cele chłopaków są jasno określone: w ważnych wyścigach na poziomie krajowym i w klasykach elitarnej ligi kolarstwa sportowego na poziomie WorldTour drużyna zamierza jechać po zespołowe zwycięstwo. Dzięki wzmocnieniu kadry menedżer drużyny Ralph Denk pragnie sprostać wyzwaniom, przed którymi stoi drużyna pierwszej klasy. Dlatego dla drużyny BORA - hansgrohe pedałuje także podwójny mistrz świata Peter Sagan. Aktualny Numer Jeden w rankingu WorldTour stanął na podium już na Tour de France 2016 jako lider klasyfikacji punktowej w zielonym trykocie. Jury, w którego składzie znaleźli się eksperci kolarstwa jako dyscypliny sportowej, przyznało mu tytuł najbardziej dynamicznego zawodnika z „fenomenalnym duchem walki". Od sezonu 2017 drużyna kolarska BORA - hansgrohe będzie jechać zespołowo po wielkie sukcesy.
Drużyna kolarska BORA-hansgrohe jest aktywna także na kanałach społecznościowych:
• BORA-hansgrohe na Facebooku
• Peter Sagan na Facebooku

Drużyna Bora-hansgrohe narzuca tempo - nasi czołowi sportowcy w akcji

Zdjęcia
  • Drużyna kolarska BORA-hansgrohe podczas treningu.
  • Drużyna kolarska BORA-hansgrohe z Peterem Saganem.
  • Kolarz profesjonalny Erik Baška.
  • Peter Sagan mówi.
  • Peter Sagan podczas wyścigu.
  • Mistrz kolarstwa podczas wyścigu.

 *1,700 odbiorców końcowych z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii i Belgii testowało główki prysznicowe (2013-2015) dla trnd, największej w Europie społeczności marketingowej.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>